kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Spanyol bajnokság

Go down 
+3
gojo
kingdino
Guzsi
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 17 2008, 12:14

1. forduló, augusztus 30-31.

Athletic Bilbao - Almeria
Espanyol - Valladolid
Racing Santander - Sevilla
Malaga - Atletico Madrid
Valencia - Real Mallorca
Numancia - Barcelona
Deportivo La Coruna - Real Madrid
Real Betis - Recreativo Huelva
Osasuna - Villarreal
Sporting Gijon - Getafe
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Május 18 2008, 14:34

Unokaöcsémék megjöttek Barcelonából. Majd csinálok egy mappát a képeknek és kirakom a múzeumban, stadionban készült fotókat.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptySzomb. Május 17 2008, 00:30

csak vinnétek már!!!!!! Very Happy és vissza se hozzátok! már várom a barca milan csoportmeccset, hogy megint láthassunk disznófejet a camp nou ban... Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyPént. Május 16 2008, 19:04

No. Állítólag megállapodott a Barca és a Milan.

Ronaldinho vételára 25 millió euró lesz. Jövő héten szentesítik.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyPént. Május 09 2008, 15:14

Gojó! Akarod Milan mezben látni Puyolt? Akkor nézd meg ezt a videót

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 14:44

Na, már képben vagyok, megnéztem még egy netes összefoglalót is. Az első góllal szntem semmi gond nincs, a másodiknál tényleg "kamu" szabadrúgást kapott a real, ez valóban hiba volt. A Puyol kezezése pedig mérlegelés ide vagy oda az kéz, egy szép kapus mozdulat volt ... sajna nincs mit szépíteni rajta.

gojo írta:
akkor a bíróra:
ugye emlékeztek arra, hogy feribá esetében is mindig azt kapjuk meg, hogy nem miatt vesztettünk!!! hát persze, hogy nem. de attól még igazunk szokott lenni a sok szarsággal amit ellenünk fúj. na itt is így vagyok vele. csöppet nem érdekel, hogy kikaptunk. én egy mégnagyobb zakóért szurkoltam, mert akkor végre nem lehet tovább halogatni a váltást. az kellett volna még nekünk ha mondjuk véletlenül sikerül egy 1 gólos győzelmet arantni...na szép lett volna. szóval a ne fogjuk a bíróra baromságot mindenki tartsa meg magának. nem erről van szó. a real már bajnok volt, vagyis a meccsnek számomra nem volt tétje. akármennyire is szurkolok ugyanis a barcának és nem vagyok katalán...ilyen formán teljesen hidegen hagy a barca real párharc ha annak már nincs tétje. ez van. az egyetlen meccs ami ilyen szempontból tud idegesíteni az a magyar román. Very Happy ezért nem is nézek focit inkább csak kézit. Very Happy

csacsa:
nem tudok mit mondani. az első gólnál kihúzták a marquez lábát. én sem tartottam olyan félelmetes hibának, még akkor sem amikor 3. szorra néztem végig, de az van, hogy a szabálytalanság az szabálytalanság. ott állt közvetlenül a labda mellett, róla pattant oda raulhoz. én elfogadnám, hogy a bíró szerint már nem volt a labda, mert már hamarabb elpattant, de azt nem hiszem el, hogy ezt ő látta is.
második gólt egyértelműen nem szabálytalanság előzte meg. nyilván ettől még leverném a fejét annak védőnek akinek a robbennel kellett volna mennie, de attól még a szabálytalanság nem volt az. abidal felhúzta a térdét, ramos át akarta ugrani, erre abidal visszahúzta, így ramos a térde helyét ugrotta át, így vesztette el a labdát. én ki is állítottam volna abidalt amiért visszahúzta a lábát...szándékos félrevezetés!!!!
a puyol kezesét meg egy real-barcán nem fújom be, 3-0 végképp nem fújom be, de valszeg másik meccsen sem fújom be, mert nem a labdára irányult a mozgása. és ne mond nekem, hogy bíró nem mérlegel ilyen és hasonló dolgokat, mert se hülye se vak nem vagyok. láttam már ilyet eleget. a bírók igenis mérlegelnek. nem kellene nekik, de ha már eddig mérlegeltek akkor ne pont ezen a meccsen kezdjék el a nem mérlegelést.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 14:19

akkor a bíróra:
ugye emlékeztek arra, hogy feribá esetében is mindig azt kapjuk meg, hogy nem miatt vesztettünk!!! hát persze, hogy nem. de attól még igazunk szokott lenni a sok szarsággal amit ellenünk fúj. na itt is így vagyok vele. csöppet nem érdekel, hogy kikaptunk. én egy mégnagyobb zakóért szurkoltam, mert akkor végre nem lehet tovább halogatni a váltást. az kellett volna még nekünk ha mondjuk véletlenül sikerül egy 1 gólos győzelmet arantni...na szép lett volna. szóval a ne fogjuk a bíróra baromságot mindenki tartsa meg magának. nem erről van szó. a real már bajnok volt, vagyis a meccsnek számomra nem volt tétje. akármennyire is szurkolok ugyanis a barcának és nem vagyok katalán...ilyen formán teljesen hidegen hagy a barca real párharc ha annak már nincs tétje. ez van. az egyetlen meccs ami ilyen szempontból tud idegesíteni az a magyar román. Very Happy ezért nem is nézek focit inkább csak kézit. Very Happy

csacsa:
nem tudok mit mondani. az első gólnál kihúzták a marquez lábát. én sem tartottam olyan félelmetes hibának, még akkor sem amikor 3. szorra néztem végig, de az van, hogy a szabálytalanság az szabálytalanság. ott állt közvetlenül a labda mellett, róla pattant oda raulhoz. én elfogadnám, hogy a bíró szerint már nem volt a labda, mert már hamarabb elpattant, de azt nem hiszem el, hogy ezt ő látta is.
második gólt egyértelműen nem szabálytalanság előzte meg. nyilván ettől még leverném a fejét annak védőnek akinek a robbennel kellett volna mennie, de attól még a szabálytalanság nem volt az. abidal felhúzta a térdét, ramos át akarta ugrani, erre abidal visszahúzta, így ramos a térde helyét ugrotta át, így vesztette el a labdát. én ki is állítottam volna abidalt amiért visszahúzta a lábát...szándékos félrevezetés!!!!
a puyol kezesét meg egy real-barcán nem fújom be, 3-0 végképp nem fújom be, de valszeg másik meccsen sem fújom be, mert nem a labdára irányult a mozgása. és ne mond nekem, hogy bíró nem mérlegel ilyen és hasonló dolgokat, mert se hülye se vak nem vagyok. láttam már ilyet eleget. a bírók igenis mérlegelnek. nem kellene nekik, de ha már eddig mérlegeltek akkor ne pont ezen a meccsen kezdjék el a nem mérlegelést.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 12:32

4-1 Raul egy isten hajrá Reál
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 12:30

te utálatos!
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 11:38

Hozzászólnék én is:

1. A bíróra fogni ezt a leégést, csúnya dolgo. Így is úgy is 3-4 gól különbség volt a két csapat között. Van ilyen, előfordulnak rangadókon nagy zakók.

2. A Barca játékosai fejben valahol máshol jártak, Rijkaard meg töketlenül beletörődött már meccs előtt a vereségbe

3. A Barcának kell egy új kapus, mert Valdes egyszerűem nevetséges miket csinál. (jelentkezem Laughing )
Aztán el kéne gondolkodni 3 új védő igazolásán. Tudom, szentségtörés ilyet írni, de szerintem Puyol nem elég jó védő. Ugyanúgy Marquez is mehetne. Zambrotta ugye jön hozzánk. Bár az is lehet, hogy egyszerűen Spanyolországban a védők ki vannak szolgáltatva a túl nyílt játéknak és ezért hibáznak annyit.

4. Dos Santos és Krkic még túl fiatalok, hogy ők vigyék a Barcát nehéz helyzetben. A mexikói nálam mondjuk nem is klasszis, vannak ilyen képességű játékosok bőven.

5. Olvastam Guradiola (ő edző?) terveit. Ha itt ekkora takarítás lesz, akkor igen érdekes szezon várható jövőre. Azért 10 játékost kiszórni egyszerre....
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 10:36

hát, én a közvetítés alatt se értettem, hogy mi volt a gond az első két góllal, örülnék ha itt valaki leírná... a 11esről pedig nincs is mit beszélni, Guzsi védett ekkorákat a május 1 kupán, mint amit a Puyol, azzal a különbséggel, hogy a Guzsi kapus volt Twisted Evil
Ez a Barca egész egyszerüen egy fos volt, sajnos, mert én is nekik drukkolok spanyolhonban...

gojo írta:
nohát, nohát...
első gól. bíró háttal állt.
második gól. bíró éppen nem oda nézett.
harmadik gól. az tetszett, szép akcióbol született.
negyedik gól. másodszor fújnak be egy hónapon belül ilyenért 11 est. militonál még csak -csak megértettem. de ez!

nem elég, hogy olyan szarok vagyunk, mint akik még életükben nem láttak labdát, de akkor még az bíró is hozza a szokásos spanyol átlagot. persze így legalább van kit szídni, mert mondjuk akkor is vereség lett volna ha a bíró tökéletesen lehozza a meccset, csak akkor mondjuk 1-2 vel nyertetek volna.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 01:53

nohát, nohát...
első gól. bíró háttal állt.
második gól. bíró éppen nem oda nézett.
harmadik gól. az tetszett, szép akcióbol született.
negyedik gól. másodszor fújnak be egy hónapon belül ilyenért 11 est. militonál még csak -csak megértettem. de ez!

nem elég, hogy olyan szarok vagyunk, mint akik még életükben nem láttak labdát, de akkor még az bíró is hozza a szokásos spanyol átlagot. persze így legalább van kit szídni, mert mondjuk akkor is vereség lett volna ha a bíró tökéletesen lehozza a meccset, csak akkor mondjuk 1-2 vel nyertetek volna.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyCsüt. Május 08 2008, 01:07

Bejöhetett volna de sajna ez gyönyörű volt 4-1 erre nincs mentség roszul játszott a barsza a reál meg ezt tudja majd a következö bajnokság remélem megnyeri azt is a reál igaz a bl ben kéne mutatni valamit és pont
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyHétf. Május 05 2008, 15:41

méltó befejezése az lett volna ennek a bajnoskásgnak ha a real 3 szor kikap, 2. lesz, mert a villareal meg 3 szor nyer és így megnyeri a bajnokságot... azt hittem, hogy ez is fog történni egyébként. nagy lett volna. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Május 04 2008, 23:56

Bajnok a Real. Grat nekik!
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Május 04 2008, 22:11

Izgi lenne, ha kiesne a Valencia What a Face
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Május 04 2008, 22:08

Mi történt a Barcaval? Egy meccsen akarták bepótolni az eddigi gólhiányt? Question Question
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 28 2008, 16:12

nem, nem ő fogja elhagyni a barcát. ez az ember ugyanis nem létezik. amikor létezett akkor sem létezett sokáig, bár, számomra érthetetlen módon, akkor és azóta is mindenki túlértékeli. a mezekből és a csapattársakból látható, hogy ezek a képek 2 szezonnal ezelőtt készültek, amikor blt nyertünk. csak és kizárólag abban az évben csinált ilyeneket. sem előtte, sem utána. de főleg utána nem. abban az évben valóban csinált szép dolgokat, persze aki folyamatosan nézte, az látta, hogy azért nem meccsenként...de mondjuk elég sűrűn, ez igaz. kívánom, hogy máshol is tudjanak majd róla ilyeneket csinálni. én szívesen nézném. de két év óta jó ha egyáltalán felmegy a pályára.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 28 2008, 14:54

Ő készül elhagyni a Barcát Smile

Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 27 2008, 03:29

én szerencsére nem láttam, csak folyamatos telefonos összeköttetésem volt. de ő is elment inkább netezni, mert annyira szar volt állítólag. Very Happy szóval csak a végén szólt, hogy mennyi lett az eredmény.

hogy miért volt szükség arra, hogy még a kapust is pihentesse azt nem tudom. ebben a felállításban még nem játszottunk ebben az évben...és nem is fogunk. meg késöbb sem. kedden behúz minket a mu és akkor reijkard mehet is amerre lát! ha meg nem lincselik...abban a kápolnában amit neki emeltek két éve. Very Happy:D:D:D:D mekkorát fordult a világ. sajnos nem látta senki, hogy a henk ten cate nak kellett volna emelni templomot...ez van. lesz ez még jobb!!!! főleg azért, mert rosszabb már nem lehet.

azt viszont nem értem, hogy hogyan lehet, hogy ez az elnökség is megcsinálja ugyanazokat a marhaságokat, mint az előző. egyszerűen nem fogom fel hogyan lehetnek értelmes emberek ennyire hülyék. persze sok mindent nem láthattak előre, de sok olyan dolog volt, ami annyira nyilvánvaló, hogy nem értem egyáltalán, hogy miért nem léptek már másfél évvel ezelőtt. ami azért nem kis idő ebben sportágban.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 26 2008, 22:56

Hú Gojó, ezt a Depor meccset végignéztem. Mintha magunkat láttam volna két hónappal ezelőtt.

A United és Ti buktatok, remélem holnap mi nem követjük a rossz példát.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 20 2008, 19:59

Nehéz eldönteni, hogy a Barca vagy a Milan teljesítménye kiábrándítóbb-e. Nektek szerencsétek, hogy a 4-6 csapatok is rendre botlanak. No meg persze még ott a BL is.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13 2008, 17:04

Mintha a Milanról lenne szó Very Happy

Na jó, nekünk sokkal komolyabb esélyünk van arra, hogy elmegy a BL. De legalább lesznek igazolások a nyáron.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13 2008, 16:48

nos igen...akkor matematikailag is elszállt. Smile de komolyan senki sem gondolhatta, hogy még van rá akár csak kicsi esély is...a matematiain kívül persze...
most már szerencséje sincs a csapatnak. így egyre nehezebb lesz. én már attól félek, hogy a bl helyek is veszélyben vannak... még nem néztem meg, hogy az 5. milyen messze van tőlünk, de lehet ott is gondok lehetnek még...az egyébként nem lenne olyan nagy baj, ha 3. vagy 4. ek lennének, mert akkor amerikai túra helyett a selejtezőkkel kellene foglalkozni...az jót tenne a szakmának legalább...

szerintem ennek az idénynek már tök mindegy. inkább a következőre kellene koncentrálni. edzőkérdés, játékoskérdés...stb.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13 2008, 11:37

Nézem 2-2 lett a Huelva ellen. Ha nyer a Real, akkor leszállt a bajnoki cím?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Ajánlott tartalom





Spanyol bajnokság - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spanyol bajnokság   Spanyol bajnokság - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spanyol bajnokság
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: A nagyvilág focija :: Európai bajnokságok-
Ugrás: