kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 III. Diana Vendéglő kupa

Go down 
+6
T.T.
PétAIR
mama
davicc26
Guzsi
kicsi
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 20 2012, 12:24

összejött a nevezési díj... illetve van aki később tudja adni.
Úgyhogy köszi, nem kell! És különben is!
tongue
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 20 2012, 12:13

grat és egyben sorry. sajnos a múlt hetem nem úgy alakult, ahogy terveztem, a nevezési díjat term. beadom, ahogy ígértem, kérdés kinek?
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 20 2012, 11:33

A csoportot veretlenül, 7 ponttal megnyertük! Csofémet is kiejtve ezzel. Majd az egyenes ágon a négyközé jutásért megkaptuk a legkönnyebb ellenfelet, könnyebb volt mint a csoprtunkban a leggyengébb csapat, de köszönhetjük magunknak, a rengeteg helyzeteinkből egy gólt sem rugtunk... csak tologattuk a hatos vonalán a labdát... így 0-0 végeredménnyel hetesrúgás következett: Albertét kivédte a kapus, Sebi berúgta, visszahozva az esély, így 2-1 re mentek, de nekünk még volt egy hetes, amit sajnos TT felsőkapufáról - gólvonalról kifelé pattanva kihagyott. (szerintem bentről jött ki)
De a lényeg, hogy kiestünk hetesekkel, így veretlenül végeztünk az 5. helyen! Pedig az eddigi legkönnyebben szerezhettünk volna kupát az utóbbi időkhöz képest!

Még egyszer köszönet, hogy a legvége felé kiegészítették a csapatot: a kapusunk Ricsi (aznap 11kor derült ki kb. a 7. megkeresésre), papesz, TT, Sebi, Hami, kisgyerek Attila (Varga Norbi által), és sérülten a Sanyi, azaz 7 fő a tizenegyből!
Ha ti nem jöttök, akkor négyen lettünk volna kapus nélkül: Varga Norbi, Albert Attila, Mama és én!
Úgyhogy a tisztánlátás miatt mi négyen még egyszer köszönjük, hogy végül ennyien összejöttünk ezen a könnyű kupán. Jövőre talán igazi kiscsapatként indulunk, és időben összejövünk tizen, a nevezési díjról nem is beszélve.
Uff!
alien
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyVas. Feb. 19 2012, 19:07

Valami összefoglalót írhatnátok a kupáról.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyPént. Feb. 17 2012, 18:12

Csofém kupa előzmények:
Akkor Mamáét a Sebi helyett adja be a csapat, plusz a 10. emberét is adja be a csapat! Ez így lesz korrekt! Ha akartok, szavazhattok erről is, de így legyen.

Nem, mégsem!
A tavalyi tartozások figyelembevételével a Mamáét mégis vezessük át a tartozásaira, és erre a kupára szedjük be tőle. Sebi meg gondolom most beadja mindkét kupát. Ilyen egyszerű?

Diana kupa keret:


Kapus?, Papa, Mama, Sanyi, kicsi, TT, Albert Attila, Sebi, Varga Norbi, + 1 csávó, Hami
10 fő x 1500 pénz!

A többit a helyszínen: 12:00 Nevkó
02.18. Szombat!!!
Citromsárga és királykék mez a gyengébbek kedvéért! Azaz Mama, TT, Hami, kicsi tudja!!!
bounce
Vissza az elejére Go down
davicc26
védő
davicc26


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2011. Mar. 14.
Age : 45
Tartózkodási hely : Pécs

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyPént. Feb. 17 2012, 17:09

Kapus lesz Question Ellenségek Evil or Very Mad ?Mikor kezdünk??
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyPént. Feb. 17 2012, 16:36

Én tudok jönni
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyPént. Feb. 17 2012, 12:21

Simi nem jön
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 17:54

Az valóban nem rossz! cheers
Akkor Mama szedd össze a fejedben, hogy ki adta be a pénzt... aztán valahogy levezetitek, ki-kinek tartozik. Amit én adtam bele 1500-at tizedikként, azt a csapatpénzből fizettem, úgyhogy az is vissza kell hogy jöjjön a csapathoz! Norbi fizetett 1500-at a kupán, az elvileg Lackóé! Sebi elvileg nem, az lehet a Mamáé... és akkor a 10. főt, azaz engem ki fizet ki? Voltatok egyáltalán tízen?

Majd felgöngyölítjük ezt az ügyet is... alien

Simi? vagy Tomi? (este kiderül), Papa, Mama, Sanyi, kicsi, TT, Albert Attila, Varga Norbi 1 csávó, Hami? (ma vagy holnap este kiderül!)
Ha a három kérdőjelesből csak kettő jön, akkor 10-en vagyunk!
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 16:44

A Csofémes kupát nem én szedtem és ezt a kupát se én szedem
(bár a Sanyi adott nekem 1500-ot a mostani kupára.)
Szal nincs mit átvezetnem. Akik voltak dobják a Martinnak össze.
Jaa! Az idei évi havi tagdíjak, ha bejönnek + a tartozások, akkor valószínű h meglesz
a városi nevezési díj. Ez nem lenne rossz, mert gondolom március végén/elején már be kell
majd fizetni. Már, ha indulunk...

kicsi írta:
Simi? vagy Tomi? (este kiderül), Papa, Mama, Sanyi, kicsi, TT, Albert Attila, Varga Norbi, Hami? (ma vagy holnap este kiderül! Ja, Hami, a Mama előző kupa nevezését ahova mégse tudott eljönni, azt vezesd át ide, azt kéri a Mama... Tényleg, a csofémes kupa nevezése hogy jött össze, nekem elég zavaros)
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 16:33

Simi? vagy Tomi? (este kiderül), Papa, Mama, Sanyi, kicsi, TT, Albert Attila, Varga Norbi, Hami? (ma vagy holnap este kiderül! Ja, Hami, a Mama előző kupa nevezését ahova mégse tudott eljönni, azt vezesd át ide, azt kéri a Mama... Tényleg, a csofémes kupa nevezése hogy jött össze, nekem elég zavaros)
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 16:00

Te tudsz jönni, Simi?
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyCsüt. Feb. 16 2012, 12:46

Ne szimulálj, vasárnap UNO számítunk rád... leverjük őket(is). Very Happy Twisted Evil



davicc26 írta:
Cserének jó leszek!Össze szedtem egy kis borda zúzódást vasárnap.Majd meglátom hogy mennyire megy a játék!
Vissza az elejére Go down
davicc26
védő
davicc26


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2011. Mar. 14.
Age : 45
Tartózkodási hely : Pécs

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptySzer. Feb. 15 2012, 20:14

Cserének jó leszek!Össze szedtem egy kis borda zúzódást vasárnap.Majd meglátom hogy mennyire megy a játék!
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptySzer. Feb. 15 2012, 18:48

Alakul ez kocsogok!
cyclops
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptySzer. Feb. 15 2012, 10:28

Sebi is tud jönni úgy néz ki
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyKedd Feb. 14 2012, 19:17

Lehet én is tudok menni.
Csütörtökön v pénteken tudok biztosat mondani
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 21:57

Na jó senki nem köcsög! Wink
C csoportban vagyunk már, azaz délre a Nevkóban kell lennünk!
Simi?, Papa, Mama, Sanyi, kicsi, TT, Albert Attila, Varga Norbi eddig!
Más?

Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 21:53

kocsog guzsi
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 20:28

Nekem nem jó a kupa. A vasárnapi meccs nem segített a lábamon, ami most jobban fáj, mint előtte.

Ja meg amúgy is bálba kell mennem aznap este, szóval ez nekem ugrott.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 16:23

kocsog csabi
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 15:13

úgy néz ki, hogy családi okok miatt nem leszek Pécsen, talán csak vasárnap délután. a részemet beadom Kicsinek a héten és máris meg van oldva a TT nevezési díja. ha így jó mindenkinek.

kicsi írta:
No akkor fussunk neki mégegyszer!
A fészbukon már lemondtam a kupáról, meg szerintem Sanyinak is azt mondtam vasárnap, hogy nem szervezem... mert nem jön össze soha a pénz!

Most beszéltem a szervezővel, és meggyőzött, úgyhogy mégis indulunk, kiscsapat néven, csak egy ötös előlegem bánja! (Nem ment bele a helyszíni fizetésbe, amit megértek)

Akkor várom a kihirdetett kerettagokat, szombaton 14:15-kor kezdünk a Nevkóba, az utolsó D csoportban.
Simi?, Papa, Mama, Sanyi, Guzsi, Beck, kicsi, TT, Albert, Varga Norbi eddig!

A nevezési díjat a helyszínen dobjuk össze, a meccs előtt! 15 ropi.

TT: mikor volt gond, hogy épp nem volt lóvéja valakinek? Másokat is befizettünk már nem egyszer, volt hogy vissza sem jött belőle semmi, úgyhogy ha szeretnél jönni, mi várunk! A pénzt majd megelőlegezve összedobjuk, megértetted?!

na csöcs king
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptyHétf. Feb. 13 2012, 14:26

No akkor fussunk neki mégegyszer!
A fészbukon már lemondtam a kupáról, meg szerintem Sanyinak is azt mondtam vasárnap, hogy nem szervezem... mert nem jön össze soha a pénz!

Most beszéltem a szervezővel, és meggyőzött, úgyhogy mégis indulunk, kiscsapat néven, csak egy ötös előlegem bánja! (Nem ment bele a helyszíni fizetésbe, amit megértek)

Akkor várom a kihirdetett kerettagokat, szombaton 14:15-kor kezdünk a Nevkóba, az utolsó D csoportban.
Simi?, Papa, Mama, Sanyi, Guzsi, Beck, kicsi, TT, Albert, Varga Norbi eddig!

A nevezési díjat a helyszínen dobjuk össze, a meccs előtt! 15 ropi.

TT: mikor volt gond, hogy épp nem volt lóvéja valakinek? Másokat is befizettünk már nem egyszer, volt hogy vissza sem jött belőle semmi, úgyhogy ha szeretnél jönni, mi várunk! A pénzt majd megelőlegezve összedobjuk, megértetted?!

na csöcs king
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptySzomb. Feb. 11 2012, 23:08

ki szedi a pénzt?

kicsi írta:
Simi, Bátyus, ... ilyesmi
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  EmptySzomb. Feb. 11 2012, 11:14

Simi, Bátyus, ... ilyesmi
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





III. Diana Vendéglő kupa  Empty
TémanyitásTárgy: Re: III. Diana Vendéglő kupa    III. Diana Vendéglő kupa  Empty

Vissza az elejére Go down
 
III. Diana Vendéglő kupa
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: kupák-
Ugrás: