kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 2013-as idény

Go down 
+10
Czigány11
T.T.
kingdino
Latykó
davicc26
Beck
Rikardo01
PétAIR
kicsi
Guzsi
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyKedd Május 21 2013, 17:34

én kerékpárral megyek
Vissza az elejére Go down
Rikardo01
kapus
Rikardo01


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Sep. 03.
Age : 40

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyKedd Május 21 2013, 16:26

Ki jön ma kerékpárral??
Vissza az elejére Go down
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyKedd Május 21 2013, 13:25

nem tudok ma menni
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 20 2013, 17:45

Az esküvőmig már nem lépek pályára, megelőzvén az esetleges sérüléseket.

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyVas. Május 19 2013, 12:56

Kedden 18:45kor a Kácsort kéne megbombázni monkey <-- ez meg itt a Raul
Vissza az elejére Go down
Peti
csatár
Peti


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Feb. 24.
Age : 37

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptySzer. Május 15 2013, 20:10

És persze én is ott leszek, még ha Kicsi rám nem is emlékszik! Smile
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 13 2013, 21:41

Akkor marad a május 29. szerda 17:15
Újraverjük a nyamvadt Forzát, csak most jobban kikapnak, mint előtte!

Csak ugyanazok a játékosok játszhatnak mindkét csapatban, akik az előző meccsen! Úgyhogy megkérek mindenkit, aki ott volt, most is tegye szabaddá magát!
Név szerint: Ricsi-Latykó-Hami-Mama-Dénes-Vércse-Kicsi-Guzsi-Csabi-T.T.

Mindenkire számítok!

A zsarolós szervezők és az óvodás Forza az apuka fiacskáival együtt meg még megkapják a magukét!
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 13 2013, 00:12

Én jövök.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyVas. Május 12 2013, 19:16

számomra bizonytalan hogy odaérek e
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyVas. Május 12 2013, 16:46

2013/05/13 16:30 h Treitz és Társa Bt - Murafém Kft Exclamation
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyVas. Május 12 2013, 16:31

A holnapi meccsen nem tudok játszani.
Remélem győztök, mert kellenek a pontok
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 18:47

A jegyzőkönyvet bemutattam nekik, amin nem szerepel sem az óvás, sem az, hogy megegyeztünk arról, hogy bíró nélkül játszunk. Ami náluk volt, arra már rávezették.
Hiába kérdeztem, hogy az én jegyzőkönyvem miért lehet más, mint az övék, hiszen ott voltunk még meccs után sokáig... mégsem kaptam olyan jegyzőkönyvet. Ők egyszerűen nem írták alá a jegyzőkönyvet, és később rávezették ezeket.

A kérdés itt nem az volt, hogy belemegyünk-e ebbe a lehetőségbe...
Ha nem fogadjuk el, akkor ők a szabályzatra hivatkozva elveszik az amúgy megnyert 3 pontunkat, és az ellenfél sem kap semmit. És tudnotok kell, hogy ez a tárgyalás után nem lett volna több esélyünk fellebbezni... amit döntöttek volna, az lett volna! Kérdés, hogy be merték volna-e vállalni ezt a harcot? Ahol mellékesen szerintem a legnagyobbat Bandibá hibázta, mint szervező.
Viszont akkor elmondtam nekik, hogy ezzel kénytelenek lesznek hivatalból az előző meccset is megóvni, az írásos megegyezés hiányában! (Ezt nem nagyon értették, mondván, ott nem volt ellentét.)
De akkor már belementem volna minden fórumon, az egész valódi okára, miszerint nem volt játékvezető!!! És hogy miért nem volt?!
És hogy vezethet a Tisztelt Ábrahám úr abban a csoportban, ahol a fiai játszanak?!
És miért nem tájékoztatták a csapatvezetőket a szervezők a meccse előtt, hogy milyen szabályzat van, ha nincs játékvezető?!

Persze mindezek végeredménye a hatalmas balhé, leégés, és akár a játékvezetők, szervezők fejvesztésén kívül csak az lett volna, hogy 3 ponttal kevesebbek vagyunk!!!

Így itt az esély, hogy a sok kihagyott helyzetet most belőjük, és megmutassuk még egyszer, ki a jobb!!!

Sajnos így kell felfogni, szerintem.

Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 18:26

Bár nem voltam ott se a meccsen, sem pedig a tárgyaláson, ebbe hülyeség volt belemenni.
"A lényeg, hogy azt állítják, a szabálytalanság hetest ért, kiállítást, és így 2:1-nél döntően befolyásolta az eredményt."
Ilyenért nem lehet óvni, ezt hívják játékvezetői tévedésnek (igaz esetünkben nem volt játékvezető), ilyen alapon akár egy téves bedobás miatt is óvni lehetne.

a másik pedig "Sőt, a legkülönösebb dolog számomra az volt, hogy a meccset a Bandi bácsi (írnok) hivatalosan nem is vezette le, hanem azt állítják, hogy csak egymás közt megállapodtunk, hogy bíró nélkül lejátszuk. "
minden meccs után aláíratják velünk a jegyzőkönyvet, ez most megtörtént? ha igen, akkor megint nincs miről beszélni, ha nem, akkor viszont elb@sztuk...

kicsi írta:
PétAIR írta:
Miért óvtak???

Most voltam bent az "óvási" tárgyaláson.

A helyzet a következő:

Hivatalosan óvott a Forza, az eset leírásával és az indoklással természetesen nem tudtam egyetérteni.
Sőt, a legkülönösebb dolog számomra az volt, hogy a meccset a Bandi bácsi (írnok) hivatalosan nem is vezette le, hanem azt állítják, hogy csak egymás közt megállapodtunk, hogy bíró nélkül lejátszuk.
Én nem így emlékeztem, legalábbis engem erről személy szerint a meccs előtt nem kérdeztek meg.
De mindegy.
A lényeg, hogy azt állítják, a szabálytalanság hetest ért, kiállítást, és így 2:1-nél döntően befolyásolta az eredményt.

A bizottság újrajátszatná a meccset, vagy a szabályzatra hivatkozva azt a döntést hozzák, hogy írásos megegyezés hiányában (a bíró viszonylatában) mindkét csapattól elveszik a pontokat, és 0 pontot kap mindenki.
Mivel nekünk a 3 pont kell, és azért közöltem velük, hogy ha ezt a szabályt alkalmazzák, akkor kénytelenek lennének az előttünk játszó csapatok eredményét is eltörölni, mivel ott sem egyeztek meg írásban a bíró személyéről, de nem akarjuk, hogy velük is kiszúrjanak, így hajlandó voltam belemenni az újrajátszásba, de csak azzal a feltétellel, ha ugyanaz a játékosállomány játszhat csak a meccsen, mint akik akkor jelen voltak.
Az időpont valamelyik szerda 17:15. Erről ma este megegyezhetünk, de lehet akár később is, 15 vagy 22 vagy 29-én.

Még azt kértem, hogy derítsék ki miért nem volt játékvezető, és tegyék fel a fórumra, csak hogy tisztázzuk!

Egyszóval a Fair-play díjat megnyertük, az előttünk játszó két csapat megköszönheti, hogy nem lett törölve az eredményük, a Forza megköszönheti, hogy nem bukták el a 10000 pénzt, és mi is növelhetjük a gólarányunkat, mivel legközelebb már nem lesz ilyen szerencséjük, és 5:0-ra fognak kikapni!!!

Este beszélünk meccs előtt-után... mindenki időben legyen ott!

Suspect
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 18:10

PétAIR írta:
Miért óvtak???

Most voltam bent az "óvási" tárgyaláson.

A helyzet a következő:

Hivatalosan óvott a Forza, az eset leírásával és az indoklással természetesen nem tudtam egyetérteni.
Sőt, a legkülönösebb dolog számomra az volt, hogy a meccset a Bandi bácsi (írnok) hivatalosan nem is vezette le, hanem azt állítják, hogy csak egymás közt megállapodtunk, hogy bíró nélkül lejátszuk.
Én nem így emlékeztem, legalábbis engem erről személy szerint a meccs előtt nem kérdeztek meg.
De mindegy.
A lényeg, hogy azt állítják, a szabálytalanság hetest ért, kiállítást, és így 2:1-nél döntően befolyásolta az eredményt.

A bizottság újrajátszatná a meccset, vagy a szabályzatra hivatkozva azt a döntést hozzák, hogy írásos megegyezés hiányában (a bíró viszonylatában) mindkét csapattól elveszik a pontokat, és 0 pontot kap mindenki.
Mivel nekünk a 3 pont kell, és azért közöltem velük, hogy ha ezt a szabályt alkalmazzák, akkor kénytelenek lennének az előttünk játszó csapatok eredményét is eltörölni, mivel ott sem egyeztek meg írásban a bíró személyéről, de nem akarjuk, hogy velük is kiszúrjanak, így hajlandó voltam belemenni az újrajátszásba, de csak azzal a feltétellel, ha ugyanaz a játékosállomány játszhat csak a meccsen, mint akik akkor jelen voltak.
Az időpont valamelyik szerda 17:15. Erről ma este megegyezhetünk, de lehet akár később is, 15 vagy 22 vagy 29-én.

Még azt kértem, hogy derítsék ki miért nem volt játékvezető, és tegyék fel a fórumra, csak hogy tisztázzuk!

Egyszóval a Fair-play díjat megnyertük, az előttünk játszó két csapat megköszönheti, hogy nem lett törölve az eredményük, a Forza megköszönheti, hogy nem bukták el a 10000 pénzt, és mi is növelhetjük a gólarányunkat, mivel legközelebb már nem lesz ilyen szerencséjük, és 5:0-ra fognak kikapni!!!

Este beszélünk meccs előtt-után... mindenki időben legyen ott!

Suspect
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 17:26

remélem, mert valszeg én se tudok menni
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 13:22

Ha az előrejelzés pontos, akkor lehet hogy mindannyian kihagyjuk a meccset.

Esőt mondanak délutánra, estére.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyHétf. Május 06 2013, 11:46

kihagyom a mai mérkőzést
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyVas. Május 05 2013, 13:48

19:30 Vario - Auto - Treitz és Társa Bt Exclamation

Vagy játékvezetővel vagy anélkül. Ha egyikünk esetleg salakos lesz a meccsen és netán veszítenénk, akkor óvjunk, mert nem megfelelőek a feltételek. Ha nem lesz elég hideg a sör vagy a Ciki szemébe süt a nap egy lövésnél, szintén ezt javaslom.

Gondolom ez is elég óvási alap.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyPént. Május 03 2013, 18:03

Maguk sem tudják, nem látok óvási alapot, kíváncsian várom.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyPént. Május 03 2013, 16:14

Miért óvtak???
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptyPént. Május 03 2013, 15:18

Guzsi írta:
2013.04.29.

Treitz és Társa Bt 3-1 Forza Yellows

Keret: Ricsi-Latykó-Hami-Mama-Dénes-Vércse

Kicsi-Guzsi-Csabi-T.T.

G: Mama-T.T.Kicsi
az utolsó két gólt Tt lőtte. A meccset hivatalosan megóvták, ezért nincs kint az eredmény, tájékoztatott Ábrahám, miután írtam neki. Megkért, hogy ne írjunk a fórumukra feleslegesen. A tárgyalás hétfőn fél négykor lesz. Ha gond lesz, szólok, de akkor borul a bili. A játékvezető hiánya is hazugság volt, csak a nyakamba akarta varrni! Majd beszélünk. Addig is egyenlőre csak ide írogassatok. Csöcs
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptySzer. Május 01 2013, 12:26

2013.04.29.

Treitz és Társa Bt 3-1 Forza Yellows

Keret: Ricsi-Latykó-Hami-Mama-Dénes-Vércse

Kicsi-Guzsi-Csabi-T.T.

G: Mama-T.T 2
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Czigány11
csatár
Czigány11


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Dec. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Putri

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptySzer. Május 01 2013, 11:01

Te meg Sanyika jó lenne ha leállnál a hátam mögött,neked nem kéne okoskodni!téged utál minden bíró nem engem ,te vagy aki állandóan üvöltözik meg veszekszik,nem is tudom hol játszanál ha mi nem lennénk!!!!

Vissza az elejére Go down
Czigány11
csatár
Czigány11


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Dec. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Putri

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptySzer. Május 01 2013, 10:26

[quote="Guzsi"]Norbi! Nem a személyeddel van probléma, hanem a viselkedéseddel volt.

Évek óta játszol a csapatnál, az első pár évben semmi gond nem volt, így ne úgy vedd,
hogy téged, mint Norbit nem bírunk vagy ki akarunk rakni.

A történtek után a csapatnak döntenie kellett, kell és mindenkit megkérdezett a Kicsi, a játékosokat és a szponzort is.

Az eltiltás felajánlása egy kompromisszumos megoldásként született, így innentől Neked kell
mérlegelned a dolgot.

Amit a többség dönt, azt mindenki elfogadja. Ez a legigazságosabb megoldás, Neked is ezt kell elfogadnod.

Hozzáteszem, jelenleg én sem tudom, hogy mi a helyzet...

Guzsi!!!lassan 10 éve együtt játszunk,te meg ezt azt mondod az első két évben nem volt velem baj?!?!úgy csináltok azzal az 5-6 emberrel mintha én állandóan balhéznék!akkor is túlzás amit műveltek,még hogy nem a személyemmel van baj?tudom is hogy kikkel akarod ezt.a szponzor is ,ezt szavazta?nem is ismer nemhogy engem,senkit!!!nagyon megváltozott itt minden,de nyugodtan

félévezhettek úgyis sérült vagyok,meg akkor el is igazolok ha így megnyugodtok
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 EmptySzer. Május 01 2013, 09:54

Norbi! Nem a személyeddel van probléma, hanem a viselkedéseddel volt.

Évek óta játszol a csapatnál, az első pár évben semmi gond nem volt, így ne úgy vedd,
hogy téged, mint Norbit nem bírunk vagy ki akarunk rakni.

A történtek után a csapatnak döntenie kellett, kell és mindenkit megkérdezett a Kicsi, a játékosokat és a szponzort is.

Az eltiltás felajánlása egy kompromisszumos megoldásként született, így innentől Neked kell
mérlegelned a dolgot.

Amit a többség dönt, azt mindenki elfogadja. Ez a legigazságosabb megoldás, Neked is ezt kell elfogadnod.

Hozzáteszem, jelenleg én sem tudom, hogy mi a helyzet...

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Ajánlott tartalom





2013-as idény - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2013-as idény   2013-as idény - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2013-as idény
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: pécsi városi bajnokság-
Ugrás: