kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 honlap

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyPént. Okt. 24 2008, 19:59

Nincs semmi bajom a mostani színekkel csak beugrott, h volt a változtatásról szó de nem tudtam mi is lett megbeszélve.
A fekete téma az asztalom hátteréhez jól menne ugyanis az is fekete Laughing



gojo írta:
mér most milyen a honlap? Very Happy én ilyen sárga feketén hagytam. csak nem használjuk. de ha gondoljátok igénybe vehetjük.

eddig csak a guzsi foglalkozott vele egyáltalán, hogy milyen legyen a színe. más még szerintem meg se nézte. rajtad kívül persze...az első hozzászólásban megtalálod az oldal linkjét. megnéztem, olyan, mint amilyen képet betettem.

ha a fórum színeire gondoltál az oldal helyett, mert az egy másik dolog, akkor annak azért ilyenek a színei, mert az olvashatóságot tartottam fontosnak. márpedig fekete háttérrel szétszedi a szemedet. de ennek nem is lehet úgy változtatni a színét, mint az oldalnak. itt csak előre kreált színekkel tudok operálni. persze vannak fekete témák is.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyPént. Okt. 24 2008, 19:41

mér most milyen a honlap? Very Happy én ilyen sárga feketén hagytam. csak nem használjuk. de ha gondoljátok igénybe vehetjük.

eddig csak a guzsi foglalkozott vele egyáltalán, hogy milyen legyen a színe. más még szerintem meg se nézte. rajtad kívül persze...az első hozzászólásban megtalálod az oldal linkjét. megnéztem, olyan, mint amilyen képet betettem.

ha a fórum színeire gondoltál az oldal helyett, mert az egy másik dolog, akkor annak azért ilyenek a színei, mert az olvashatóságot tartottam fontosnak. márpedig fekete háttérrel szétszedi a szemedet. de ennek nem is lehet úgy változtatni a színét, mint az oldalnak. itt csak előre kreált színekkel tudok operálni. persze vannak fekete témák is.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyPént. Okt. 24 2008, 19:34

A mostani téma is jó de miért nem lett végül is olyan feketés-narancssárgás a honlap?
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyPént. Aug. 15 2008, 15:04

Nekem tetszik Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyCsüt. Aug. 14 2008, 18:27

őőőőőőőőőőőőőőőő megcsináltam... Very Happy

honlap Honlap10

ha rám hallgatsz akkor nem választunk fekete alapot a honlapnak, mert káprázni fog a szemed az olvasgatástól. jó, mondjuk nem fogjuk sokat olvasgatni...a narancssárgát meg végképp nem értem... Very Happy

mindegyik változatról csinálok képet és ha már néhány összejön, akkor lehet majd választani közöttük. azért még színezzünk egy kicsit, mielőtt kiválasztjuk.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyCsüt. Aug. 14 2008, 13:47

a fejléc (000000)
az oldal címe (FFFFFF)
oldal háttere (333333)
a lap amire az írások kerülnek (000000)
betűszín (FFFFFF)
szövegdoboz teteje (FF6600)
szövegdoboz címe (000000)
oldalsó menüsor (000000)


szerintem. Persze jó lenne látni egyben.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptyCsüt. Aug. 14 2008, 02:08

nah én kipróbáltam a kék sárga fehér kombót és elég randa...

színválasztó

ezen a fenti linken lehet nézegetni a színeket. ha valaki talál valami megfelelőt, akkor írja ide a kódját, amit kidob neki a rendszer.

beszínezem külön színekkel azokat a dolgokat amiknek lehet a színét változtatni! aztán mindenki gondolkodjon, hogy mit milyenre kellene csinálni.

amint látható lehet színezni:

a fejléc (a sötétkék tető)
az oldal címe (narancssárga)
oldal háttere (piros)
a lap amire az írások kerülnek (csúnya zöld)
betűszín (lila)
szövegdoboz teteje (rózsaszín)
szövegdoboz címe (fehér)
oldalsó menüsor (kék)

nagyjából ezeket lehet állítani. remélem nem talál rá az oldalra addig senki amíg így hagyom, mert ez most nagyon dúrván néz ki... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

na szóval törjétek a fejeteket, hogy milyenre kellene csinálni.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap EmptySzer. Aug. 13 2008, 22:01

A szín legyen kék-fehér-sárga kombinációja, ha már ilyen a mezünk.

Képeket megcsináljuk legközelebb, de persze lehet mindenkiről egy normál és egy bulis kép is.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

honlap Empty
TémanyitásTárgy: honlap   honlap EmptySzer. Aug. 13 2008, 21:07

az új honlap próbaverzója

kb 5 percem volt rá.

találjuk ki a színeket, a hátteret, mittudomén...pontosan úgy lehet kezelni, mint bármilyen más honlapot, akármilyen mélységben lehet tagolni stb...annyi oldalt hozunk létre rajta ahányat akarunk. lehet ilyen két hasábos, de lehet egy hasábos, minden oldalnál külön meghatározható. a honlapon 100 mb hely van, ami kb soha nem lesz tele, de ha mégis, akkor annyi újat csinálunk amennyit akarunk. lehet a header helyére képet tenni, háttérnek képet berakni...

ha szeretnénk akkor elő lehet fizetni egy saját domainre is, csak akkor azt el kell intézni. csacsa mondta, hogy megcsinálja a procedúrát, de akkor az 2-3000 ft évente...vagy valami ilyen összeg. akkor nem ilyen hosszú cím lesz, hanem amit mi adunk, nem lesz benne a googl.sites meg ilyenek.

most hirtelen ennyi jutott eszembe. akárkinek akármilyen ötlet, mondja, írja, kiabálja...

amit mindenképpen meg kellene csinálni, az a csapattagokról egy kép és leírás. mostantól a statisztikákat is lehet ott vezetni, nem kell neki itt a fórumon egy külön topic. na persze az írja át a régi statokat akinek két anyja van...bár a guzsi általában meg szokta csinálni... Very Happy viszont a továbbiakban lehet a honlapon vezetni. nyilván csinálunk neki egy külön oldalt.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





honlap Empty
TémanyitásTárgy: Re: honlap   honlap Empty

Vissza az elejére Go down
 
honlap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: Kuka-
Ugrás: