kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Manager

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyHétf. Feb. 02 2009, 19:27

nos akkor talán lassan neki lehetne állni a taktika átgondolásának... Very Happy mert ez így nem lesz jó. kiesünk a gecibe... Very Happy:D

tegnap nézegettem a gazdasági részt, de még nem jutottam sokra. csak az ismerkedés fázisnál tartok. gondolom a pénzünket csak úgy tudjuk növelni, hogy eladunk játékost vagy bővítjük a standiont. egyelőre egyiket sem kellene nagyon erőltetni. inkább egy meg kellene próbálni a jelenlegi keretből egy életképes csapatot csinálni. azt kellene kitalálni, hogy az edzőkkel akarunk e valamit kezdeni. nem tudom ugyanis, hogy mennyit jelentenek a csapat fejlődése szemponjából. azért ezt is meg kellene vizsgálni.

jah és azt hiszem, hogy az idei szezonra a célkitűzés a kiesés elkerülése kell, hogy legyen. Very Happy gondolom a feljutás nem feltétlenül elérhető.

ui.: beállítottam a csapat mezeinek színét. nemá olyan rózsaszín legyen, amit a program kidobott az elején. sajnos a címert nem lehet állítani, ahhoz fizetni is kellene. arra meg nyilván nem vagyok hajlandó. Smile
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyHétf. Feb. 02 2009, 18:20

Kikaptunk a PEAC-tól vazzeg! 0-2!

A kapusunk kivételével az egész védelmünk siralmas osztályzatot kapott..:S:S
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptySzomb. Jan. 31 2009, 22:00

Nézegettem játékosokat egyrészt ismerkedés céljából, másrészt a csapatunk megerősítése végett. Túl sok játékost nem lehet shortlistre tenni, mert limitált sajnos,
pedig találtam még jópár használható footballistát...

Edzéseket is beállítottam a játékosoknak de kellene venni edzőket. Össze kellene
beszélnünk, h mégis mennyit áldozzunk egy szakemberre? Szerintem fontos, h megfelelő szakemberek irányítsák az edzéseket...
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyPént. Jan. 30 2009, 11:41

azért mert a milannak nincs egy épkézláb belső védője, nem biztos, hogy a csodacsapatunknak is arra van szüksége:)
scratch

Guzsi írta:
Na megvizsgáltam a klubunkat.

Három fostalicska játékost átadólistára tettem. A keretnél dollár jellel szerepelnek. Hátha valami balfék pénzt ad értük.

Játékosfigyelőt és edzőt is keresetetek, elvileg 2 nap múlva kapunk ajánlatot.

A stadion és kiszolgáló létesítményeket fejlesztésre raktam, már amelyik belefért a költségvetésbe és ha elkészül plusz bevételt és magasabb nézőszámot hozhat. (büfék, parkolók, wc stb)

Nagyjából 14 milliót tapsoltam el a különböző fejlesztésekre, de ezek szükségesek, hogy nagy klub lehessünk. Még mindig maradt 14milla a kasszában.

Nézegettem új igazolásokat is, főleg belső védőt. A legfontosabb a Positioning, a Marking, a Heading és a Strength egy belső bekknél.

Mit gondoltok, menyit áldozzunk egy védőre? Vagy várjuk meg, amíg a fejlesztések hoznak némi pénzt?
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyPént. Jan. 30 2009, 09:27

Nem feltétlenül akarok én manager lenni, de ezeket a befektetéseket mindenképpen meg kellett csinálni. Minden FM játék így indul Smile

Ha van pénz, fejleszd a stadiont, hogy még több pénzed legyen.

Ja és edző és egy megfigyelő mindig kell.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyCsüt. Jan. 29 2009, 22:12

nohát akkor guzsi átvette a manager szerepet...akkor mondjuk én leszek a tulaj... Very Happy:D:D:D:D:D:D

így nem sok teret hagysz másoknak... Very Happy:D

mondjuk az igaz, hogy nem sok fogalmam van, hogy mit kellene csinálni, mert nem néztem még meg tüzetesen a játékot, leszámítva azt, hogy reigsztráltam. este megyek aztán beszélünk! szerintem jó lenne kiosztani feladatokat, mert ha egyvalaki csinál mindent, akkor a többiek nem fognak semmit csinálni...vagy ha egyszerű a játék, akkor inkább mindenkinek kellene egy saját csapat. aztán egy közös bajnokság! mondjuk én inkább a közös csapat mellett vagyok. gondoltam jó muri lesz.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyCsüt. Jan. 29 2009, 20:31

hááát ez mi a tököm?!
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager EmptyCsüt. Jan. 29 2009, 16:47

Na megvizsgáltam a klubunkat.

Három fostalicska játékost átadólistára tettem. A keretnél dollár jellel szerepelnek. Hátha valami balfék pénzt ad értük.

Játékosfigyelőt és edzőt is keresetetek, elvileg 2 nap múlva kapunk ajánlatot.

A stadion és kiszolgáló létesítményeket fejlesztésre raktam, már amelyik belefért a költségvetésbe és ha elkészül plusz bevételt és magasabb nézőszámot hozhat. (büfék, parkolók, wc stb)

Nagyjából 14 milliót tapsoltam el a különböző fejlesztésekre, de ezek szükségesek, hogy nagy klub lehessünk. Még mindig maradt 14milla a kasszában.

Nézegettem új igazolásokat is, főleg belső védőt. A legfontosabb a Positioning, a Marking, a Heading és a Strength egy belső bekknél.

Mit gondoltok, menyit áldozzunk egy védőre? Vagy várjuk meg, amíg a fejlesztések hoznak némi pénzt?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Manager Empty
TémanyitásTárgy: Manager   Manager EmptyCsüt. Jan. 29 2009, 16:10

Nyitok egy külön topikot a játékhoz. Itt beszéljük meg a dolgokat
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Ajánlott tartalom





Manager Empty
TémanyitásTárgy: Re: Manager   Manager Empty

Vissza az elejére Go down
 
Manager
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: Kuka-
Ugrás: