kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Folytassuk vagy inkább ne?

Go down 
+2
Guzsi
kicsi
6 posters
SzerzőÜzenet
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptySzer. Dec. 16 2009, 10:43

A kérdést természetesen költőinek tekintem, nyilván a folytatás mellett vagyok.
Pénzügyileg tényleg ki kellene találni valamit, a Kicsi helyében már rég nem csinálnám, vagy legalább is így nem. Gojó ötlete jó, illetve szükséges, mert amíg nincs havi "tagdíj", addig tuti nem változik semmi. Itt nem gondolok nagy összegre, mivel nem tudom kinek, milyenek a lehetőségei, de nyilván legalább annyi, amiből a terem kijön.
Az ezen felül felmerülő költségeket, nevezéseket pedig annyi fele kellene elosztani (függetlenül attól, hogy eljön az illető, vagy sem), ahányan "igazolt" játékosai vagyunk a csapatnak (13-14?), ahogyan ezt a Csabi többször is mondta már és persze előre beadni. Így a pénz is összejönne, meg ha külsőst hívunk, annak sem kellene fizetnie (ha már szívességet tesz).
Az eddig felhalmozott tartozásokat meg be kéne hajtani valahogy, mert gondolom nem 2-3 ezer forintról van szó.

A kupákkal kapcsolatban, én benéztem őket. Eszembe sem jutott, hogy vasárnapra tenne valaki kupát, szóval én basztam el. Nyilván ez senkit sem vigasztal, de nem is azért írtam. Asszem egyelőre ennyi. pig
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyKedd Dec. 15 2009, 13:43

én jelenleg sérült vagyok, hogy vasárnapig rendbe jövök-e még nem tudom, de a nevezési díjat természetesen beadom, eddig is mindig azt mondtam, hogy azért mert nem tudok elmenni esetleg egy kupára, a nevezési díj rám eső részét fizetném... mert így a többiekkel se b@szok ki...
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyHétf. Dec. 14 2009, 15:26

ez igy van guzsi én akkor elnéztem mert csak rávágtam hogy jó a 20 ika nem néztem hogy vasárnap e a cigányék pedig azért nem jönnek mert a kicsi elkérte tölük a pénzt amikor ott voltak és azt monták jövö hét szombat nekik nincs pénzük ezért nem jönnek mert a 40000 ft összejött az ö pénzükön labdát szeretne venni a kicsi
a kupák nekem meg jók ha nem vasárnap én szeretek járni kupára
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyHétf. Dec. 14 2009, 00:29

A Kicsi tudja konkrétan, hogy ki mivel tartozik, mi csak azt halljuk tőle, hogy rendre vannak elmaradások. Gondolom szólt az érintetteknek.

T.T.

Nem az a gond, hogy van más elfoglaltságotok, hanem amikor a Kicsi megkérdezte, hogy jó-e a dec 20. azt írtátok, hogy menjünk. A dec 20. már akkor is vasárnapra esett. Ő gondolom meg jelezte a szervezőknek, hogy megyünk, erre meg megint nem leszünk meg.

Ugyanez volt múlt hétvégén, bár az is igaz, hogy előtte többen jelezték, hogy nem érnek rá.

Lehet, hogy összejött 40.000FT a BT-re de abban nem vagyok biztos, hogy 10 ember adta össze. De ezt szintén Kicsi tudja.


Cigányék anno, mikor megkérdeztük, hogy induljunk-e a Bajnokok Tornáján erősen bizonygatták, hogy "Mi ott leszünk mindig" Szerintem két meccsen voltak.

Kicsi, Vércse igazolt a sérülésük miatt. Gojó szólt, hogy vizsgázik, Hami pedig az elején mondta, hogy neki nem jó a hétvége.

Ezzel semmi gond, de ha előre tudjuk, hogy gondok vannak a létszámmal, kell hozni embereket vagy nem kell elindulni.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyVas. Dec. 13 2009, 20:45

A faszomba beszéltek igy irjátok le név szerint a picsába ki is mire gondol mert tudtommal be van adva a bajnokok tornája a kupárol meg annyit hogy mi hárman játszunk egy másik bajnokságban dénes lacko meg én tehát ha valamit vasárnapra terveztek természetesen nem vagyunk ott minden városi és munka kivételével két bajnokok tornáján nem voltam tehát bekaphatja ha valaki mást gondol és tartotzásom sincs ja és ha feljutottunk azt hiszem nem külsössökel akkor mi a büdös picsának adnánk el de ha most az a cél hogy bomlasszuk szét a csapatot akkor hajrá én nem veszek benne részt
ha meg vagyunk olyan viszonyba egymással akkor az érintett embereknek mondjuk meg adják be azt a kurva pénzt vagy nem játszanak de ha bejött 40000 ft a bajnokok tornájára akkor 10 ember beadta gondolom nem poénbol csak elfoglat és nem tudott eljönni ui akkor mi fasznak szenvedtünk hétfönként és mi a fasznak nem igazolt mindenki el a picsába talán azért mert szeretnék footbalozni és eggyüt aki meg nem az menjen
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyVas. Dec. 13 2009, 19:21

kicsi:
százszor elmondtam már neked, hogy amíg befizeted más helyett, addig mindig meg fogják csinálni, hogy veled fizettetik be. mindig! ha hagyod magad hülyének nézni, annak is fognak nézni.

NE ADDJ BE SEMMILYEN PÉNZT, HA NEM JÖN ÖSSZE BAZDMEG!!! NE ADJ BE SAJÁTBÓL!!!!!

ha nem jön össze, nem megyünk. ennyi.

a 20.-ia kupára meg nem vagyok hajlandó lemenni csak azért meg megígértem, miközben mások, akik szintén megígérték, nem jönnek el. én nem fogom magam égetni egy 100 felől összeszedett csapattal. amikor én megígértem, akkor azt láttam, hogy megleszünk. ha nem így van, magasról szarom le én is. én ott tudok lenni! szabaddá tettem magam, pedig lehetne más dolgom is. ha mindenki normálisan veszi a dolgot én ott leszek. amennyiben viszont azt látom, hogy megy a sumákolás, én nem fogom eljátszani azt amit te. ebben az esetben én nem leszek ott.

nem mellesleg jó lenne eldönteni, hogy akarunk e egyáltalán ezzel a focival még közösen foglalkozni, mert nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy nem. cipőt kellene vennem, így gondoltam megkérdem:

FOLYTATJUK VAGY INKÁBB NE VEGYEK CIPŐT, MERT NINCS CSAPAT?

jó lenne ha mindenki megválaszolná magában ezt a kérdést, majd tájékoztatna róla.

természetesen érthető ha valaki nem tud jönni valamilyen olyan ok miatt ami világosan fontosabb, mint bármilyen focimeccs. az már nem természetes szerintem ha más meccsek miatt, buli, hasonlók miatt nem jön valaki egy kupára, meccsre. én azt látom, hogy sokan beleszarnak már az egészbe. ha ez így van, akkor felesleges húzni-halasztani a dolgot. hagyjuk abba. a kicsi meg szépen adja el a szupreligás jogot és SZÉPEN TARTSA MEG A PÉNZT!!! és kurvára remélem, hogy senkinek nem fog eszébe jutni, hogy EGY KÖZÖS BULI keretében felélje a csapat a kapott összeget. dolgozott eddig annyit, hogy neki jár. és még lehet, hogy így is negatív mérleggel zárja ezt a 10 éves periódust...

szóval jó lenne mindenki véleményét hallani arról, hogy mit gondol a csapatról. és minél hamarabb. még mielőtt elindulunk a szuperligában...csúnya vége lesz a dolognak már most szólok. bár gondolom ezt mindenki sejti azért a jelenlegi eredmények alapján...

le kell ülni és meg kell beszélni a dolgot. rögzíteni kell bizonyos szabályokat, mert ez így tovább már nem tartható. igenis létre kell hozni egy pénzügyi alapot, amibe mindenkinek havonta, vagy egyszerre egy nagyobb összeget, be kell tennie, mert ez így nem működik tovább. illetve működik, mert a kicsi elég hülye hozzá, hogy működtesse, de nyilván nincs ez így rendjén. mindenkinek el kell mondania, hogy mennyit tud vállalni a csapatért, nem csak pénzben de időben is. el kell mondani, hogy mennyire lehet vagy nem lehet számítani rá. szükség van pl. eddzésre. ha nem lesznek közös edzések, szart sem ér az egész. de tudni kell, hogy ki az aki el tud jönni az eddzésekre és ki az aki nem tudja vállalni. miután ez megvan meg kell nézni, hogy ki tudunk e egy normális csapatot állítani. ha nem megy, akkor felesleges tovább erőltetni.

ha továbbra is ilyen szedett vedett lesz a dolog akkor a továbbiakban rám nem kell számítani. én akkor szépen abbahagyom.

ui.: mellesleg én a bajnokságban az 5 óra előtti meccsekre ezután sem fogok tudni járni. remélem a többire már menni fog, mert most már tudom úgy szervezni a munkát, hogy pont hétfőn azért ne kelljen bent maradnom sokáig. mostantól a hétvégi meccsekre, kupákra rendszeresen tudok menni, vagy előre meg tudom mondani, hogy mik azok amikre biztosan nem érek oda. azt meg tudom ígérni, hogy a foci élvez prioritást ilyen helyzetben. én ezekkel a feltételekkel tudom vállalni a meccseket.


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 13 2009, 20:51-kor.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyVas. Dec. 13 2009, 12:57

Na igen, kicsit unalmas, hogy szinte sosem vagyunk meg és ha nincsenek a "külsősök", akkor eddig talán kétszer tudtunk volna kiállni a Bajnokok Tornáján.

Múlt vasárnap is csak azért mentem el a kupára, mert nem akartam, hogy a Kicsi illetve a Martin szívjon.

December 20.-án én elmennék a kupára, de úgy nincs semmi értelme, ha megint ketten-hárman leszünk és égetjük magunkat, meg 5-10 gólokat kapunk. Erre nekem nincs szükségem.

A nevezési díjakról:

Ha nem tudjuk kifizetni, akkor nem indulunk. Ennyi.
Senki sem várhatja el, hogy majd páran összedobják a pénzt, mert én személy szerint nem fogok más helyett fizetni.
Teljesen érthető, hogy valakinek nincs erre kerete, de akkor ezt tisztázni kell és esetleg más megoldást keresni, új embert hívni stb.

Egyébként pedig nehezen értem a pénzügyi részét, mert ha sörre, cigire, bulira jut, akkor kéne jutnia a focira is, ahol ráadásul közösség felé is tartozik az ember (Nem basz ki a másikkal)
Egy sör 250Ft, egy cigi 500Ft. Mindenki számolja ki, mennyit költ ezekre és mennyi ehhez képest egy 1.500Ft-s kupa vagy 4000Ft fejenként egy Bajnokok Tornájára.

A Kicsi helyében már rég leszarnám a dolgot, én nem szenvednék a pénzgyűjtéssel. Igaz, ez engem is rosszul érintene, mert focizni én is szeretek, de mindennek van határa.

És akkor még nem beszéltünk a csapat általános fizikai állapotáról, ami miatt rendre szívunk a meccseken.

A csofémes sráccal én is beszéltem, említette a csütörtöki edzést januártól, illetve a február 7-ei kupát, amin címvédők vagyunk, tehát kötelező lenne megjelenni. 17.000Ft a nevezési díj, ami azt jelenti hogy fejenként kb. 2000Ft mert 10 emberrel már nem merek számolni. ( 2000Ft = 4 doboz cigi = 8 sör)


Ennek beszedését én ezennel elvállalom, hogy ne a Kicsire háruljon ez is. Ha beadjátok a pénzt, elindulunk, ha nem, akkor nem.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? EmptyVas. Dec. 13 2009, 11:38

kicsi írta:
dec. 6-án a pécsváradi csarnokban várnak... 10.000,-/csapat

megyünk?

Sürgős válasz kell!!!

vagy dec. 20-án szokásos Gandhi kupa 1 félidős 16.000,-/csapat

melyik legyen?

legyen valamelyik?

Jó lenne holnap választ adnom!

[b]Na most már kibaszottúl elegem van ebből a "csapatból" !!!
Ez nem csapat!!!
Nem érdemes nektek lószart sem szervezni!
November 30-án írtam először a kupákról, és nem tudunk összejönii még a dec. 20-aira sem?
Mi a fasz kell nektek? Befizessek minden kupát, és ha van kedvetek jöttök?
Nem tudjátok mekkorát égtem Pécsváradon is a csapat miatt!!! Két kibaszott fő tudott eljönni + a Peti a "csapatból" és ehhez is el kellett telefonálgatnom rengeteg pénzt!!! Azt hiszitek hogy csak úgy lemondjátok a kupát és minden rendben???
Szartok az egészre???
A kicsi majd megoldja???

Az én szavam nem szaros 10 vagy 15 ezer forintot ér!!!

Idézek:

sztem legyen a 20-ai, addig talán összetudjuk szedni a csapatot, meg az közelebb is van. De nekem jó a másik is.
PAPA

menjünk kupára mindenféleképp nekem jó mind kettö
TT

dec. 6. nekem nem jó, de a másikra mennék!
GOJÓ

nekem mindkettő ok, de meg kell nézni, nem ütközik-e a Bajnokok Tornájával.
GUZSI

szerintem nekem is jó. (a hatodikai hánykor kezdődne?)
CSACSA

menjünk most is nekem tuti jó
TT

Idézet vége!
Ma kellene befizetnem a 15000 forintot! MA!!! nem holnap!!! 20-án 13:00kor kezdünk!!! ötös csoportban vagyunk!!!

Bajnokok tornájára nem tudunk összejönni, ha nincs a Sanya, Csaba + az többi külsősök!!!

Akkor mi a faszt akarunk?

Akartok kupákra járni! Akartok terembe járni télen!
A kibaszott díjkiosztóra nem tudtatok öszzejönni, és ott is megszopattatok a belépőkkel!!!

LEGSZIVESEBBEN ELADNÁM A SZUPERLIGÁS JOGOT EGY IGAZI CSAPATNAK!!!
és menjen mindenki amerre lát, vagy ahova szeretne...

Egy kibaszott labdát nem tudunk venni, mert még a bajnokok nevezést sem adtuk össze... (te jó ég, ott is a díjkiosztón mit égtem a szervezők előtt, mert nem jött össze a nevezési díj!!!)

És tudom, hogy ez lenne a bajnokságban is, nem jönne össze a nevezési díj!!! Hacsak valamelyik barom be nem dobja a maradék pénzt!!!



PUKKADJATOK MEG!!!



Tisztelet a kivételnek! Mindenki úgy számol el magával, ahogy tud!


Ja, a termet is elintéztem januárra a Csofém ellen csütörtökönként 9-10-ig, de minek???
Hisz előre kell fizetni a hónapot, ami persze nekünk sosem ment!!! De a Csofém managere azt mondta: "ti úgyis összeszedett és megbízható csapat vagytok"
na persze, mert ezt látják kívülről! Mert nem hagytam, hogy mást gondoljanak!
Annyi mindenki miatt tartottam már a hátam, de belefáradtam, és elegem van!

Még a régi tartozások sincsenek mind rendezve! De meg ne sértődjön senki, nehogy megbántsam a lelki világotokat!!!
Jó sörözésgetést mindenkinek és kellemes Karácsonyi ünnepeket!


Ui: én a Jézuskától egy új, egy igazi csapatot szeretnék!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folytassuk vagy  inkább ne? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folytassuk vagy inkább ne?   Folytassuk vagy  inkább ne? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folytassuk vagy inkább ne?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: Kuka-
Ugrás: