kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 2010-es idény - SZUPERLIGA

Go down 
+8
T.T.
kicsi
Hami
gojo
PétAIR
Beck
kingdino
Guzsi
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
SzerzőÜzenet
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyVas. Márc. 14 2010, 14:35

kicsit elgondolkodtató, hogy az utóbbi hozzászólásaim legtöbjében baszogatásról, felháborodásról és elégedetlenségről van szó, nem??? Na jó, néha azért beszúrok egy-egy dícséretet is, mert még a végén azt hiszitek, hogy begyöpösödtem, vagy köcsög haragtartó vagyok, pedig nem ám!!! Most is szívesen ülnék le mindenkivel dumálni egy jó sör mellett...

Szegény Gojó is kezdi átvenni ezt a stílust: pl.: "na gyíkok" (ne tegyetek belőle is ilyen egy ilyen rosszkedvű, begyöpösödött dühös faszt!!!)





Gratulálok a 4+1 es csapatnak, azaz magunknak, hogy helyt álltak a csapat helyett, azaz helyettünk. (kár hogy nem láttam a meccset, állítólag nagyon jó hajtás volt)

Te meg ne add fel már a meccs elején Gojó!
Csacsa, te meg nőlj már fel! vagy legalább rugaszkodj el a taljtól néha...
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyVas. Márc. 14 2010, 14:27

Kár hogy nem indulunk a városi bajnokságon ! Crying or Very sad

Gondolom... mivel azt beszéltük meg, hogy ha nem jön össze egy kupára vagy nevezésre a pénz időre, akkor nem indulunk, és mindenki visszakapja a pénzét, már aki addig befizette... majd a következőre talán összejön, azon már "tuti" indulunk, nem?

Gondolom annak a nyolc embernek jól jön majd az az ötezer forint vissza.

Na jó, csak vicceztem!!!

Bár ami igaz, az igaz... párszor leégettetek már tisztelt "csapattagok" azzal, hogy megígértem hogy nevezünk valahova, vagy hogy indulunk valahol... aztán mégsem jött össze a lóvé, vagy épp nem is jöttünk össze elegen!!! Erre az volt a megoldás, hogy lebasztatok, hogy miért vagyok ilyen hüje, hogy mégis befizetem a nevezéseket, termet, stb., ugye? ( a válasz persze az, hogy nem akartam égni, sem leégetni a "csapatunkat", és sokszor összekevertem a kettőt: azaz magamra vettem a csapat érdekeit, hírnevét, jóhírnevét, és úgy éreztem, hogyha cserben hagyom a "csapatot", akkor nem lesz semmi)
Most belátom: TÉVEDTEM! úgy látszik mindíg lesz valahogy mégis... mindíg lesz egy hüje!!! (de meddig?)

Tavaly összel elegem lett! Elegem lett abból, hogy ilyen "csapat"tal azonosítanak, és adom hozzá a nevem...

Azt gondoltam abba hagyom... emlékeztek!

De megint elgondolkodott pár ember, és tettetek ígéreteket, meggyőztetek, hogy újból jó lesz minden, csak kicsit másképp csináljuk majd... profibban...

Én meg elhittem!!!

Jó legyen, átadom a pénzügyi terheket, a szervezés irányítását... és csak játszanom kell jönni, meg a játékot irányítani...
Hoztunk pár szabályt, tettünk pár ígéretet, ezután másképp lesz:
- nem indulunk semmin, ahova nem jön össze a pénz határidőre
- igazolt hiányzás csak a sérülés, betegség, és sajnos a munka, mert nekünk ez a csapat az első
- 2010-től ötszáz forint csapatpénz/hó, hogy esetleg kiegészítse az épp érthető okok miatt össze nem jött pénzeket, és tudjunk venni labdát, kesztyűt gond nélkül
- és nem jövünk olyan állapotban mérkőzésre, sem edzésre, ami hátráltatja a többi csapattag eredményét, vagy rossz hírnevét kelti

Most nézzük TÉVEDTEM-e:
- mégis elindultunk? teremdíjat mindíg időben befizettük?
- mégsem ez a csapat az első?
- mennyi jött össze az 500 pénzből szerintetetek? (3hó x 13 fő= 19.500,-)
- mindenki józanul, kipihenten jött a meccsekre? elegendő létszám volt edzéseken vagy a mérkőzéseken? nem égettük magunkat?

A válaszok ott vannak mindenkiben, mégha ki sem mondjuk... és persze név nélkül, hogy sértegetés még véletlenül se legyen, ugye?
Mert hát ki és milyen jogon követelhet, ugye?



Őszintén hiszem, hogy jók lennénk együtt, sőt tudom... ismerjük egymást, tudjuk mit várhatunk el egymástól a pályán... és a pályán kívül...

Nem véletlen, hogy háttérbe húzódtam...
Szerettem volna csak egy játékos lenni ebben a "csapatban"
Így lassan lement volna az a teher a vállamról, hogy azonosítanak a csapattal... és lehet, hogy előbb-utóbb ezt el is értem volna... pár év szerintem.


Nekem már csak egy kérdés maradt, mint csapattag:
- Valóban szeretnék csapattag lenni egy ilyen profi "csapatban" ???


Félek, hogy ha maradok, akkor továbbra is jönnek a gondok, és már nem tudok olyan elnéző lenni, vagy elütni az egészet egy-egy poénnal, és előbb-utóbb a barátság rovására menne az egész, mert ha maradok, a jól megérdemelt baszogatás is biztos hogy maradna!

Márpedig a barátságot nem biztos hogy érdemes kockáztatni egy ilyen "csapatért"


Lehet hogy inkább kívűlről kéne szurkolnom, mert ha benn maradok, akkor nem bírom elviselni jogos düh és csesztetés nélkül! És nem biztos, hogy pont ez hiányzik nekem!

De jó, hogy még nem fizettem be a nevezést! Twisted Evil

még gondolkodhatok...
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyCsüt. Márc. 11 2010, 20:11

na gyíkok befizettem a nevezést. elindulhatunk a szupreben.

kiscsapat lett e nevünk.

viszont az igazolása mindenkinek legyen ott az első meccsen, mert át kell írni a nevet benne, amennyiben nem megasként indulunk. márpedig én vissza nem megyek, hogy megasként indulunk. úgyhogy kicsi, gondolom nálad vannak, hozd majd el az első meccsre az igazolásokat.

még nem adták:

Ciki
Pini
Cigány 1
kiscigó
Kicsi

fizettek:

Latykó
Gojó
Guzsi
Csabi
TT
Hami
Mama
Papa
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptySzer. Márc. 03 2010, 00:31

igen, ezért csináltam, hátha pár embert behúzok a csőbe, de látom lelepleződtem :S

gojo írta:
őőőőőőőőőő ÉN kétszer szerepelek a listán.

egyszer hajlandó vagyok fizetni, természetesen! Laughing

már kezdtem kérdezősködni a főnöknél, hogy el lehetne e néha jönni hétfőnként, erre lesz világítás...így biztosan ott tudok lenni a meccseken.
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 22:40

Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 21:48

őőőőőőőőőő ÉN kétszer szerepelek a listán.

egyszer hajlandó vagyok fizetni, természetesen! Laughing

már kezdtem kérdezősködni a főnöknél, hogy el lehetne e néha jönni hétfőnként, erre lesz világítás...így biztosan ott tudok lenni a meccseken.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 16:46

Na, ha a Papesz névsorának összegével elosztjuk a nevezési díjjat, akkor 4076,923 Ft lenne fejenként.
Mivel a Ciki már jelezte a részvételi és fizetési szándékát, és ezennel én is megteszem, már ketten vagyunk.
Vissza az elejére Go down
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 15:25

Én játszanék, fizetnék és megnyerném a bajnokságot...Smile
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 14:19

ez volt a tavalyi keret kb:

Ciki, Latykó, Gojó, Guzsi, Kicsi, Pini, Csabi, TT, Cigányok, Hami, Mama, Én.

Ha valakit kihagytam az nyilván nem véletlen pig
nyilván öregszem és romlik a memóriám.

szóval jó lenne akkor tudni ki, melyik, Csabi által generált kategóriába sorolja magát?
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyKedd Márc. 02 2010, 00:33

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyHétf. Márc. 01 2010, 16:42

53.000 Ft-ot elephant

egyébként szerintem egyszerű, kérdezzük végig az embereket, hogy szeretnének-e játszani a szuperligában a mi csapatunkban, aki úgy érzi, hogy igen, szeretne, annak írjuk fel a nevét. elsősorban azokat az embereket kérdezzük meg, akik szerepeltek a tavalyi bajnokságban is. az így kapott létszámmal osszuk el a nevezési díjjat és megkapjuk, hogy mennyit kell szedni.

egyszerübben:
53.000/(azon emberek létszámának összege, akiknek szándékukban áll játszani és fizetni)

nyilván el tudom képzelni azt is, hogy valaki ugyan szeretne játszani és szándékában áll fizetni is, de egyéb okok miatt csak a nevezési határidő után tudná csak kicsengetni az összeget, ekkora kitaláljuk, hogy hogyan tudná pár ember bevállalni az ideiglenes plusz terhet.

kingdino írta:
mennyit szedjünk ide?
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyHétf. Márc. 01 2010, 11:49

mennyit szedjünk ide?
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyVas. Feb. 28 2010, 20:16

minden csoport győztese egy garintúra szerelést kap, minden második egy labdát, valamint csapatonként 12 db. kedvezményre jogosító kártyát kap minden csapat

kingdino írta:
mit jelent az, hogy a Hummel lesz a névadó szponzor? mármint miben fog támogatni?
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyVas. Feb. 28 2010, 19:59

mit jelent az, hogy a Hummel lesz a névadó szponzor? mármint miben fog támogatni?
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 EmptyVas. Feb. 28 2010, 19:37

Hummel lesz a névadó szponzor.

idén már lesz villanyfény a két centerpályán, szóval a meccsek is később lesznek.

Olvassátok el a kispályás krónikán a leírást.

És össze kell szednünk az 53.000Ft-ot március 12-ig. Ezt vegyétek figyelembe, főleg hogy mostanában van fizetés. Akinek van.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Ajánlott tartalom





2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2010-es idény - SZUPERLIGA   2010-es idény - SZUPERLIGA - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2010-es idény - SZUPERLIGA
Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: pécsi városi bajnokság-
Ugrás: