kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa

Go down 
+5
T.T.
gojo
Beck
kingdino
Hami
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyHétf. Júl. 12 2010, 10:35

Hát igen, 1-2 ember még tőletek, és simán továbbmegyünk szerintem.
Helyzetkihasználás az tényleg nem volt erősségünk. játszottunk, mint a spanyolok, sok helyzetet kialakítva, kevés góllal, csak nem vagyunk ennyire eredményesek.
Köszönöm a 4 megjelent embernek a segítséget, erősítést, remélem jól érezték magukat, a kicsit gyengébb társakkal is...
Sajna tőlünk nem a legjobbak tudtak eljönni, így nélkületek küzdöttünk voltan zsoltival, kenivel, az utolsó helyért.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyVas. Júl. 11 2010, 14:26

a Nevada és a Köz-meg-vill túl erősnek bizonyult, így nem sikerült kiharcolni a továbbjutást. a másik két csapatot megvertük. kis szerencsével és kicsit jobb kondival továbbmehettünk volna. meg persze a helyzetkihasználás, ami gyengébb volt megint. a játékkal nem volt gond, az Eon-osok is igyekeztek mindent megtenni, de látszott azért, hogy nem egy felfogásban játszik a két csapat.
tőlünk 4en voltunk az Eonból pedig hatan.
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyVas. Júl. 11 2010, 14:00

Mi volt a kupán?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyPént. Júl. 09 2010, 10:57

ím a sorsolás:

12:35 Kell ennél több?-EON-IT kiscsapat
NEVADA SE-208
KÖZ-MEG-VILL-Kell ennél több?
13:50 EON-IT kiscsapat-NEVADA SE
Kell ennél több?-208
14:40 KÖZ-MEG-VILL-EON-IT kiscsapat
NEVADA SE-Kell ennél több?
15:30 208-EON-IT kiscsapat
KÖZ-MEG-VILL-NEVADA SE
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyPént. Júl. 09 2010, 10:30

de itt több meccs lesz! az elsőn nem játszol, a másodikra meg bemelegedsz. elephant
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyPént. Júl. 09 2010, 10:28

most ne csináld Dr Gojó gondolom kurva meleg lesz, és sokat számit 1-1 ember hiánya is. gyere kicsit mozogsz, és vedd edzésnek. Tőlünk a legtöbb embernél még "ittasan" is jobb lennél Razz
Szóval nincs kifogás holnap foci.
Kellemes labdarúgáshoz ideális 12:35kor lesz az első meccsünk asszem.



gojo írta:
az a baj, hogy mindig meccsre kellene csak menni. ott meg már késő. ezért mondtam, hogy edzés nélkül én nem tudok játszani, mert csak kínszenvedés.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyPént. Júl. 09 2010, 10:00

az a baj, hogy mindig meccsre kellene csak menni. ott meg már késő. ezért mondtam, hogy edzés nélkül én nem tudok játszani, mert csak kínszenvedés.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyPént. Júl. 09 2010, 09:44


valamikor pedig labda közelébe kéne menned, mert ezen elmélet szerint soha nem fogsz labda közelébe menni Smile

gojo írta:
sajnos nem fogok tudni menni szombaton én sem. ami talán nem is baj, mert jó hónapja ladba közelében sem voltam. így nem is igazán lenne értelme.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Júl. 08 2010, 19:31

sajnos nem fogok tudni menni szombaton én sem. ami talán nem is baj, mert jó hónapja ladba közelében sem voltam. így nem is igazán lenne értelme.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptySzer. Júl. 07 2010, 12:07

a kövi infók láttak napvilágot a kupát illetően:

16 csapat jött össze, így szombaton le fog menni az egész. úgy tudom van 2-3 pálya, szóval nem fog estig tartani. sorsolás pénteken lesz.

a rendezők nem tudnak számlát adni, így önköltségessé vált a dolog, szóval mélyen a zsebünkbe nyúlnunk, 500 pénz lesz fejenként.

a kék mezt hozza el mindenki, illetve egy fehér pólót.

jó lenne tudni, ki jön autóval. az eonosoktól 3-4 autó is lesz állítólag, de ha valaki nem akar tőlük függni hazautazás ügyben, akkor kéne autó nekünk is. gondolom ez ügyben Gojó, Kicsi és a Mama lehet illetékes. utóbbitól várok gyors választ elsősorban itt a fórumon...Smile
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Júl. 01 2010, 10:55


Be van fizetve természetesen a nevezés.
Megkérnék mindenkit addig, is a sportszerű életre, az eredményes szereplésünk miatt. Tehát továbbra sincs piálás, cigizés... csak ennyit várunk el Smile



kingdino írta:
tudsz már valamit, Simi?
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptySzer. Jún. 30 2010, 16:38

tudsz már valamit, Simi?
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptySzomb. Jún. 26 2010, 15:49

természetesen nem én nevezek, de igen szóltam az illetőnek aki intézi Smile

Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptySzomb. Jún. 26 2010, 00:35

úgy tudom a Simi elintézte a nevezést. az Eon-tól 5 ember jön, meg mi vagyunk 5-6-an kb.
Vissza az elejére Go down
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 24 2010, 11:11

HA végre rendbe jön az a geci húzódás akk természetesen jövök
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 24 2010, 03:12

Az Eon a héten befizetné, szóval válaszolni kéne.

Akinek jó tehát eddig: TT, Gojo, Martin, Papa.
Kicsit, meg a Norbiékat még megkérdezzük.
Lackó?

A többieknek úgy láttam nem jó.
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyHétf. Jún. 21 2010, 16:48

szerintem lehetne "Éljen a Csaba FC" jobb nem jut eszembe, kérem kapcsolja ki.

Simi írta:
ezt a hülye kifogást! Razz
3 hét múlva lesz a kupa.


na eon oldalról mi sem vagyunk elegen külön csapat indításához. ezért ha benne vagytok és amiről beszéltünk is indíthatunk egy közös csapatot, a nevezési díjat természetesen álljuk (majd befizetitek áramszámlán nekünk Smile ).
Név: EON IT (javaslatot várok, ha nem jó), kérnék választ mielőbb, ha megfelel így nektek, és indítjuk a nevezést.
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyHétf. Jún. 21 2010, 16:44

nekem jó!
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyHétf. Jún. 21 2010, 11:45

ezt a hülye kifogást! Razz
3 hét múlva lesz a kupa.


na eon oldalról mi sem vagyunk elegen külön csapat indításához. ezért ha benne vagytok és amiről beszéltünk is indíthatunk egy közös csapatot, a nevezési díjat természetesen álljuk (majd befizetitek áramszámlán nekünk Smile ).
Név: EON IT (javaslatot várok, ha nem jó), kérnék választ mielőbb, ha megfelel így nektek, és indítjuk a nevezést.
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyHétf. Jún. 21 2010, 09:52

Megsérült a térdem uh tuti nem tudok menni kupára
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 17 2010, 21:23

ez az informatika csak!

amúgy ha nem úgy írod alá, hogy Dr. Gojó lehet komolyan vesznek clown pig Very Happy cyclops


gojo írta:
tőlem is mehetünk eonnal is.

jó lenne ha a jogi osztályról is jönne valaki, mert lenne néhány kérdésem, ha már a leveleimre nem válaszolnak... Laughing
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 17 2010, 19:19

tőlem is mehetünk eonnal is.

jó lenne ha a jogi osztályról is jönne valaki, mert lenne néhány kérdésem, ha már a leveleimre nem válaszolnak... Laughing
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 17 2010, 16:36

én válalom az eonnal kiegészülve is menjünk
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptyCsüt. Jún. 17 2010, 11:41

opcióként felmerült az is, hogy mivel az Eonos csapatból csak pár ember tudna részt venni a kupán, velük kiegészülve meglennénk létszámban. a nevezést is állná az Eon.
persze tőlünk még nem jelzett vissza mindenki, hogy tud-e jönni.
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa EmptySzer. Jún. 16 2010, 16:56

munkaadónk, és szeretett cégünk focicsapata is indulna ezen a tornán, ha összejönnénk.
szóval ha ott nem akkor itt, de 1-2 nap kell még mire kiderül, hogy indulunk e sajna itt sem azonnal jelez vissza a nagy többség.
de a tegnapi után gondoltok rám?????
ha ott a rotyo és én 1-2 gól tuti, meg most már a gojótól is fosnom kell. Smile Very Happy
ki nem lőtt még nekem öngólt???

kingdino írta:
na Simi, erre mit mondasz? Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa   Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ócsárdi Fürge Nyuszi Kupa
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nyuszi Kupa
» Kupa
» Misleny kupa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: kupák-
Ugrás: