kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG

Go down 
+6
mama
Rikardo01
Peti
PétAIR
Guzsi
kicsi
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyKedd Nov. 26 2013, 17:47

ha holnap esetleg lejönnél vikendbe foci elött mint multkor akkor odadnám a nevezési dijat meg az elmaradt tagdijat mivel szombaton ha jól tudom pihenösök vagyunk és nem találkozunk
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyKedd Nov. 26 2013, 17:45

Azt mondd meg, ha neked engedem a 4000-es befizetést még a hétvégén, akkor a többieknek mit mondjak, ha pl. a 6. Forduló után élnének ők is ezzel a lehetőséggel? Érted?
Szóval te értettél félre hogy értsd nem az 500 ft per meccs dijat fizetem hanem az egészet pedig most pont jól jönne hogy sérült vagyok és lehet csak pár meccsen tudok részt venni .Hanem válaltam hogy befizetem az egész bajnokságot és tök mindegy mennyit játszom ezért irtam hogy kifizetem az egész tagdijat viszont elöre megkérdezem hány embernek lesz elengedve az elözö évi tagdija jövöre??????????????mert ugye mindannyian tudjuk hogy tavalyrol is elég sok pénz kintmaradt és nem kell az a hülye duma hogy sérült volt alig volt meccsen ugye év végéig mindenki rendezi mindannyian attól félünk hogy páran befizetjük meg páran nem és ha ö nem fizeti akkor én mért ugye igy van.......................................................
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyKedd Nov. 26 2013, 12:23

A gond nem itt van TT. Az a probléma, hogy több mint 2 hete megy a bajnokság, és főleg a mieink nem tartják be a fizetési határidőket. Így soha nem indultunk volna egy kupán, egy bajnokságon sem. És miért kellett nekem megint mindent szóvá tenni, hogy ideje lenne tisztességesen fizetni? Miért nekem kell a pénzekért futnom? Miért nem jönnek hozzám a csapattagok, hogy " kicsi bocs, késtem a tagdíjjal, a nevezéssel... " stb. ?
Senki Ne vegye magára, mert soha senki nem késik a pénzekkel, soha senki nem játszik ingyen nálunk, akár egy meccset sem, akár egy szezont sem...

Mindegy. Nem megsértődni kell, senkinek sem! Max. Elnézést kérni, és tovább küzdeni a csapatért, a jövőért... ja, és azt a "kurva szekeret" együtt tolni, de Ne csak a lejtőn.

Azt mondd meg, ha neked engedem a 4000-es befizetést még a hétvégén, akkor a többieknek mit mondjak, ha pl. a 6. Forduló után élnének ők is ezzel a lehetőséggel? Érted?
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 17:53

Természetesen ezt nem veszem magamra idöben jeleztem hogy megsérültem nem tudok játszani ettöl fügetlenül befizetem a 4000ft meg a csapatpénzt 1000ft legközelebb ha találkozunk
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyHétf. Nov. 25 2013, 11:58

Tisztelt Csapattársak!
Pár dolgot tisztázzunk!

Én a Bajnokságot szervezem a műfüvön! Nem a csapatokat!!!
Arra ott vannak a megbízott csapatvezetők, és velük egyenértékűen a játékosok, azaz Ti, akik évek óta együtt játszotok, és még talán barátok is vagytok!
Nagyon nem volt könnyű összehozni, elindítani!!! Rengeteg munka, idő, pénz és energia van benne!
A hét csapat és az igényes környezet, hivatalos játékvezetők viszont egész tavaszig ideális körülményeket teremtenek a focira.

Nem az a megoldás, ha kevesen vagyunk, hogy: "kicsi, mond le az egészet"
Hanem tegyetek érte, hogy az ellenfelet is megtisztelve elegendően összejövünk, és időben megjelenünk a pályán!

A II. fordulóra nem jöttek el:
Treitz és Társa Bt. csapata:
Sebi, Latykó, TT, Lacika, VasSanya, Sly   6 fő

Kiscsapat-2001 csapata:
Simikapus, Hencegő, SchmidtNorbi, VargaNorbi, Pumakapus   5 fő

Amatőrök csapata:
LukácsGáborkapus, CsehLaci, Borisz, GaraiTibi, VargaMárkkapus   5 fő

Elég lett volna? Vagy kell még hívnotok csapattársakat?


Én tartom a szavam:
4000 Ft volt a nevezési díj/fő (csapattagokra vonatkozik) és nov. 15. a nevezési határidő!!! Nem teljesült!
A maradékot a csapatpénzből fogom kipótolni, ahogy ígértem. Erre jelenleg van 4000 Ft-unk!
A 3 csapatunk nevezési díja 3x42.000,- azaz 126.000,- Ft!
A jelenlegi hiány a II. forduló után: 95.500,- Ft!
Erre van még 12 hétvége.

Új szabály:

- Aki eddig nem rendezte a 4000 ft-ot a nevezésre, annak ez az összeg csak 8 mérkőzésre szól mostantól! A többi meccsre ugyanúgy elkérem az 500 t-ot alkalmanként, akár egy "külsőstől"! Nem növelem tovább a csapathiányt a nemfizetők javára! Ha ez miatt valaki elkezd kalkulálni, hogy akkor csak 8 meccsre jönne és nem hajlandó többre befizetni az 500-ast, akkor szerintem az egy "patkány", bár ilyet ugye nem mondhatok saját csapattársról, úgyhogy csak gondolni fogom, oké? Az esély mindenkinek megvolt, hogy időben, előre rendezze a 4000 pénzt, így is túl sokat vártam rátok. Akinek meg van pofija, az mehet kérni a Szponzitól pénzt még erre az évre, ha nem volt elég a kb. 200.000,- Forint eddig egy évre! Vagy szerezzen még új támogatót, mit bánom.
- A külsősöknek ugyanúgy marad az 500/alkalom!
Ez a két pénzügyi szabály szerint szervezzétek továbbra a csapatotokat, és hívjátok el egymást focizni!
Nem beszélve a szponzorok: SPORTOLDA, FÜRGENYUSZI felajánlásairól, támogatásáról és a díjazásokról, amit szintén nem lehet csak úgy felrúgni...
Ez az egész bajnokság csakis a "mi" csapatunk miatt lett szervezve... ne feledjétek. mert nem akarunk, és nem fogunk többet a városi bajnokságban részt venni, legalábbis ilyen szervezés és körülmények mellett.
Aki akar, az már most leigazolhat a következő bajnoki szezonra a városi salakra, ahova csak szeretne, sőt, mehettek a téli bajnokságra is a Nevkóba, nem lesz sértődés, megígérem.

De úgy érzem, hogy a "mi" csapatunknak ki kell állni a céljaiért, akár erre a télre 3 csapatra szétszedve is, csak hogy beinduljon végre valami más, valami jó!
Ha nem lett volna a 3 csapatunk, lehet hogy a bajnokság sem lett volna, ezt se feledjétek, mert összeomlott volna, mint a kártyavár... úgy látszik sokan ezt sem tudjátok közülünk!
De véssétek az eszetekbe, és így lépjetek pályára és képviseljétek magunkat ezentúl a maradék 12 fordulón!!!
Ja, és az autók továbbra is üzemanyaggal működnek, gondolom nem mondtam újat! Illene megkérdezni néha egymástól, hogy: "mivel tartozom?" Nyilván valaki nem fogadja el, valaki meg azt sem tudja, mennyi lehet mindez... most elárulom: kb. 100 Ft/fő, és 5 fővel 500 ft-ért megfordul a sofőr, ami nem sok, de 12 alkalommal már kb. 6000 saját pénz, és nem beszélve arról a megrázkódtatásról, amit így ital nélkül kell elviselni a sofőröknek.

Na jó szervezést, van egy hetetek.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 16:41

megtelt: Heni, Sanya, Ricsi, Guzsi, én
Vissza az elejére Go down
Rikardo01
kapus
Rikardo01


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Sep. 03.
Age : 40

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 14:34

Én a Sanyival megyek szerintem beférsz érdeklődd meg tőle
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 14:22

Valaki megy Gömböc környékéről autóval az első meccsre?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 12:45

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyPént. Nov. 22 2013, 12:05

Treitz és Társa Bt. csapata:
Ricsikapus, Papa, Sanyi, Sebi, Latykó, TT, Lacika, VasSanya, KertészTomi, Guzsi, Sly
10 fő

Kiscsapat-2001 csapata:
Simikapus, Hencegő, SchmidtNorbi, Korep, FodorPeti, VargaNorbi, Kicsi, Norbi, Vércse, VargaMárkkapus
10 fő

Amatőrök csapata:
EkeTomikapus, LukácsGáborkapus, Benga + CsehLaci, Borisz, Mama, Kaszi, HoykRobi, GaraiTibi, Szabi
10 fő

Minden csapatvezető hívhat még játékosokat, minden játékos szervezheti a saját csapatát minden mérkőzésre! A befizetéseket pedig együttes erővel kezeljétek felém.

I. Fordulóban rendezte a három csapatból: HoykRobi éééés ennnyi.
Autó: Papa, Kicsi 2x,

II. Fordulóban rendezi: ?

Telefon számok:
Szabi: 70/6004148
VasSanya: 30/8542506
KertészTomi: 20/3924759
Benga: 70/2433314
HoykRobi: 70/3352527
VargaMárk: 20/5144543


A hozzászólást kicsi összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 14 2013, 13:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 21 2013, 18:21

Kicsi

Beírnád a lefixált kereteket? Köszi
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyVas. Nov. 17 2013, 20:22

Treitsz 3-2 nyert Kiscsapat 3-2 re nyert Amatörök10-4 re kikapott
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyVas. Nov. 17 2013, 17:04

Mi volt tegnap?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Rikardo01
kapus
Rikardo01


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Sep. 03.
Age : 40

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 15:59

Ki mivel jön meccsre ??? Hozzám befér pár ember.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 15:11

Treitz és Társa Bt. csapata:
Ricsikapus, Papa, Guzsi, Sanyi, Sebi, Latykó, TT, Lacika, Vércse, Szabi, Vassanya
11 fő

Kiscsapat-2001 csapata:
Simikapus, Hencegő, KertészTomi, SchmidtNorbi, Korep, FodorPeti, VargaNorbi, Kicsi, Norbi, VargaMárkkapus
10 fő

Amatőrök csapata:
EkeTomikapus, LukácsGáborkapus, Benga + CsehLaci, Borisz, Mama, Kaszi, VargaMárkkapus, HojkRobi, GaraiTibi
10 fő
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzomb. Nov. 16 2013, 12:34

Kiderült!
Nem jön össze a Tax-Team csapata, így a következő a felállás!


15:40 Kiscsapat-2001 - Csillámló
16:20 Alkonyi Dentál - Treitz és Társa Bt.
17:00 Amatőrök - Hungaro Chemicals

Pihenős: Murafém

Kérek mindenkit, hogy jöjjön, aki tud, mert kevesen vagyunk az I. fordulóra, és nem szeretnék égni!
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyPént. Nov. 15 2013, 20:22

Ha holnap reggel kiderül, hogy a Tax-Team jön, és meglesz a 8 csapat, akkor az Amatőrök pihennek az I. fordulón, mert a Tax-Team játszana a Hungaroval!
Murafém - Amatőrök pedig bepótolják az I. fordulót.

Ha nem jön a Tax-Team, és 7 csapat lesz, akkor az Amatőröknek kellene játszaniuk a Hungaroval 17:00-kor!

Reggelre kiderül. A játékos kereteken is még változtathatunk holnap.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyPént. Nov. 15 2013, 12:22

Sziasztok!
Megvan a végleges kezdés, az időpontok biztosak:

November 16. szombat, kezdés: 15:40
I. FORDULÓ

15:40 Kiscsapat-2001 - Csillámló
16:20 Alkonyi Dentál - Treitz és Társa Bt.
17:00 Tax-Team - Hungaro Chemicals

Pótolandó mérkőzés: Murafém - Amatőrök

Ha a Tax-Team mégsem vállalja, akkor 7 csapattal indulunk (így a nevezés 42.000,- pénz),
Ez esetben a következő lesz:

15:40 Kiscsapat-2001 - Csillámló
16:20 Alkonyi Dentál - Treitz és Társa Bt.
17:00 Amatőrök - Hungaro Chemicals

Pihenős: Murafém

Sok-sportsikert!


A hozzászólást kicsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 15 2013, 20:26-kor.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyPént. Nov. 15 2013, 11:34

szerkesztettem a csapatok kereteit, jönnek még játékosok. Most már biztos, hogy háromfelé szedjük magunkat.
A Hungaro is itt marad nálunk, tehát már 7 csapat van, és egy még visszajelez, hogy jönnek-e!
Lehetőleg a nevezési díjra hozzatok pénzt, szerintem a 4000/fő elég lesz. Aki mégsem jönne rendszeresen, bár nem-nagyon lesz ilyen, az alkalmanként az 500 Ft-hozza, de az eléggé megnehezítené a pénzek összeszedését, és többre is jönne ki egy főnek, pl.: 14 meccsel 500 Ft az 7000 Pénz! nem 4000!

A végleges sorsolást ma délkörül-délután kiteszem!
Nézzétek, és mindenki szóljon legalább egy embernek! Smile

Tehát a csapataink (csak győztesen jöhetünk ki! legalább is mi!) :

Treitz és Társa Bt. csapata:
Ricsikapus, Papa, Guzsi, Sanyi, Sebi, Latykó, TT, Lacika, Norbi, Szabi, Vassanya + 2 fő kell!!!
8 fő

Kiscsapat-2001 csapata:
Simikapus, Hencegő, KertészTomi, SchmidtNorbi, Korep, FodorPeti, VargaNorbi, Kicsi, Vércse, + 2 fő kell!!!
8 fő

Amatőrök csapata:
LukácsGáborkapus, Benga + CsehLaci, Borisz, Mama, Kaszi + 2 fő kell: VargaMárkkapus, HojkRobi, GaraiTibi!!!
8 fő

Ciki és EkeTomi szabadon igazolható, ahova kellene még kapus menet közben.
Hamit, Csacsát bármikor szeretettel várjuk! Úgyhogy a 9 -10 fő meglesz idő közben, és a minimum 7 fő is megvan, ami egy 2x20 perces meccsre elég is, legalább többet játszhat mindenki!

Ugye megfelelő így a leosztás?
Teljesen tökéletes úgysem lesz, ami mindenkinek 100%-ban megfelelne...
A lényeg, hogy rendszeresen, jó körülmények közt játszhassunk! Ez volt a cél, nem? És ha mindezt bajnokságban akár díjakért tesszük, az már mind plusz dolog!

cheers


A hozzászólást kicsi összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 15:02-kor.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 23:55

Kupa után szombaton Bereksnekbárba beülhetnénk dumálni... Simi szülinapja is lesz! Este meg 30+ buli!!!
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 23:18

A következő van:

A Róth-Ker mégis a Nevkóban indul.
A Hungaro Chemicals ezért gondolkodik, és holnapra ad választ.
A Fürge Nyuszi összeállt a GLT-vel, és a Nevkóban indulnak csak.

Így vagy 6 csapattal indítunk egy 10 fordulós bajnokságot nov. 16 - jan. 18-ig, nevezési díj: 35000

Vagy 8 csapattal 14 fordulóst, nov. 16 - febr. 15-ig, ha marad a Hungaro, és jön a Tax-Team is, Így a nevezés: 49000

Mindkét esetben 3500/meccsre jön ki, és 2x20 perces játékidő lenne, a játékvezető így is kell, nélküle nincs értelme. (Ez 7 fővel is kijönne 500 ft-ra/fő)

Murafém, Alkonyi, Csillámló, és mi 2 csapattal biztos lennénk, de ha kell, össze kell szerveznem egy harmadik csapatot is.

Ezekre a variációk:
Treitz és Társa Bt. csapata:
Ricsi, Ciki, Papa, Mama, Sanyi, Sebi, Latykó, Kaszi, TT, Lacika, Arató, Zsonyó, Benga
13 fő

Kiscsapat-2001 csapata:
Simi, EkeTomi, Hencegő, KertészTomi, Korep, FodorPeti, Kicsi, Norbi, Vércse, Guzsi, Vassanya, Szabi, KovácsCsabi
13 fő

Hamit, Csacsát bármikor szeretettel várjuk, csapatot is választhatnak maguknak, addig is jobbulást nekik. Menet közben pedig úgyis tudunk hívni embereket, ha kell valamelyik csapatba (ez 500/meccs lenne az illetőknek, gondoltam)

Ha kell a harmadik csapat, kivennék pár embert innen is-onnan is, és akkor így nézne ki:
Amatőrökből 3 fő (kapus + 2 játékos) Ciki, EkeTomi, Vércse, Norbi, Szabi, Mama, Kaszi, Benga

Tehát mindenki jöjjön oda szombaton 14:15-re, kék és sárga mezben, pólóban.

Sorsolás holnap lesz kész, de kb. ez lesz:

November 16. szombat, kezdés: 14:30
I. FORDULÓ

14:30 Tax-Team   -   Amatőrök
15:15 Kiscsapat-2001   -   Csillámló
16:00 Alkonyi Dentál   -   Treitz és Társa Bt.
16:45 Murafém   -   Hungaro Chemicals

Sok-sportsikert.


A hozzászólást kicsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 15 2013, 11:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 14 2013, 19:43

Nem tudok jönni szombaton, nem leszek Pécsen.

Sok sikert! cheers 
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzer. Nov. 13 2013, 19:22

már rég be is osztottalak egy csapatba! Twisted Evil este weekend? érdekel?

davicc26 írta:
Ha azon múlik én játszok a külsősökkel.
Vissza az elejére Go down
davicc26
védő
davicc26


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2011. Mar. 14.
Age : 45
Tartózkodási hely : Pécs

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzer. Nov. 13 2013, 10:22

Ha azon múlik én játszok a külsősökkel.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 EmptySzer. Nov. 13 2013, 09:50

A nevezési lapot természetesen kitöltve az első mérkőzésre hozni kellene.

A sorsolást csak csütörtök éjszaka tudom összetenni, de az első napot, 16-át most megadom. Még gyúrni kell, hogy a két a csapatra való játékosokat elosszam.

November 16. szombat, kezdés: 14:00
I. FORDULÓ

14:00 Linox-Róth-Ker - Murafém
14:30 Kiscsapat-2001 - Hungaro Chemicals
15:00 Fürge Nyuszi - Csillámló
15:30 Alkonyi Dentál - Treitz és Társa Bt.
16:00 9. csapat - 10. csapat

vége: 16:30

A 9. és 10. csapat lehet még az Álláspont, Amatőrök, Tax-Team, LBFA, PVSK Old's Ifi, vagy akár a Diana néven futó vegyes csapatok egyike, ha csak addig nem jelentkezik be egy újabb konkrét csapat.

Üdv: Roland
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: I. Téli műfüves bajnokság-
Ugrás: