kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG

Go down 
+6
mama
Rikardo01
Peti
PétAIR
Guzsi
kicsi
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Rikardo01
kapus
Rikardo01


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Sep. 03.
Age : 40

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyKedd Nov. 12 2013, 21:12

Nekem nem jó a holnap szóval majd valamikor máskor tudom aláírni a papírt, 2 csapatot nehéz lesz mert 1 csapatra való embert is nehezen tudunk összerántani.Bár ha jön pár ember a Milánkupáról biztos össze jön 2 csapat csak kérdés ki akar külsős emberekkel játszani.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyKedd Nov. 12 2013, 09:55

Legalább a mag ott volt!
Én hatkor értem haza, de mivel nem hívott senki, hogy hol vagyok, így hazamentem. Petya és Papesz hívott, de nem jöttek ők sem. Sorry.

Szerdán edzésetek előtt lejövök, úgyis ott lesztek páran. A többieket meg persze egyesével fel kell majd hívnom, ahogy szoktam, csak hogy aláírják majd a papírost.

Lassan fel kell tennem a sorsolás tervezetet a bajnokságról, úgyhogy a napokban, vagy szerdán megbeszélhetnénk, hogy tudnánk két csapattal indulni! Kellene, mert ha csak 8-9 csapat lesz, félő, hogy visszamondja jó-pár csapat, és akkor a végén szombatra maradnánk 5-6 csapattal.
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyHétf. Nov. 11 2013, 22:29

vikendbe vártunk este fél kilencig 4 ember kivételével senki nem jelent meg, akik ott voltak Sanyi T.T Lackó Szunyi eljöttünk valószinü 9 ig már másra hiába vártunk volna 17 órától vártunk de nem jött senki
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 23:51

Mindaddig nem is fogom tőlük elfogadni a tagdíjat, amíg sajnos nincs Egyesület. Nem lenne Fair. Amennyiben ezen felül szeretnék támogatni a csapatot, azt persze megtehetik, pl. egy piccolo serrel.
Az igazi csapattagoknak meg amúgy is 500-ast kellene rendezni havonta, ha van Egyesület, ha nincs. Csak amikor már hivatalosan lesz, akkor már oda lesz lekönyvelve. Pl. ha novemberben lenne, akkor az éves tagdíj 2x500 HUF, vagyis 1000 HUF/fő/2013. év
Viszont a szabályzat szerint a 2014. évben már előre, egyben kellene rendezni az éves tagdíjat... vagyis mindegy lesz, hogy valaki év közben megbetegszik, kimegy külföldre dolgozni, vagy eltiltás alatt áll, esetleg eligazol, megsérül, akkor is az egész éves tagdíja rendezve lesz. Nem lesz visszafizetés.

Folytathatjuk a beszélgetést holnap a weekendbe is munka után egy ser mellett, biztos többre jutnánk...
plusz ráadásul megint alá kellene írni sokmindenkinek sokmindent, úgyhogy mindenkit várok szeretettel fogadóórára, mondjuk 17 órától jó?

king 
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 22:01

Szunyi Béla is szeretne tagdijat fizetni február óta de hát még ráér ez az utolsó informáciojuk várják mikor lehet fizetni
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 21:59

Ezt nem most találtuk ki hanem az elején és ha nem vagytok informálodva a pénzt be akartuk fizetni februárban mikor a snack bárba voltunk és aláirtuk azt monta a kicsi hogy ráér mivel még nincs meg az egyesület aztán mikor ki akartam májusban fizetni azt monta a kicsi ráér mivel még mindig nincs egyesület aztán agusztusban ugy döntöttem odadom a kicsinek l,assan vége az évnek tehát akkor ne az áprilisi helyzetet nézzük hanem azt hogy 1 hónap van vissza és az lesz ami tavaly volt töröljük a tartozásokat és kezdjük tiszta lappal hány embernek is engedtük el a tavalyi tagdijat?????????????????????????????????????????????????????????
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 17:08

mivel kevesebb csapat jött el, kevesebb pénz folyt be és ezt nyilván mi fizetjük, nem a többi nevező csapat.

ne most találjuk ki, hogy aki nem fizet az ne játszon! íme az áprilisi helyzet, azaz a bajnokság kezdete, amely szerint a csapat egy harmada nem játszhatott volna:

kiscsapat tagdíjak
Papa 5000
Mama 5000
Hami 3500
Kicsi 0
Guzsi 5000
Latykó 5000
Kaszi 5000
TT 0
Csacsa 5000
Vércse 0
Norbi 0
Csabi 0
Sanyi 5000
Sebi 0
Ciki 5000
Ricsi 5000

ami tartozás van, az meg nem a csapat fele van, hanem a Kicsi fele, ő előlegezett meg szinte mindent, ezt kellene megérteni.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 16:51

Very Happy  hogy emlékezhetnél? Hiszen ittas voltál. Nyílván Szép és jó Lenne, de nehezen jön össze így is az egész.
Vissza az elejére Go down
davicc26
védő
davicc26


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2011. Mar. 14.
Age : 45
Tartózkodási hely : Pécs

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Nov. 10 2013, 14:24

Én úgy emlékszem de lehet hogy rosszul hogy a promociós kupára nem kell beadni semmit és a télire se mert ugy kalkulálod a nevezéseket.Ezt itt a dombon a vadász elött beszéltük amikor feljöttetek a papeszal.lehet hogy ez közbe változott csak én nem emlékszem rá.remélem semmi sértödés nem lesz hogy ezt le mertem irni.CSOKI
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 22:34

Az eddigi csapatok és a lehetséges csapatok nevét a bajnokságra egyenlőre ne híreszteljétek, kezeljétek bizalmasan. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 21:43

Jogos, és igazad van.
Betartjuk a szabályt: aki nem rendezi a tagdíjat, ne is játsszon!

Viszont a "Mi szervezzük a bajnokságot" kicsit fura, mert csak én szervezem, szinte semmi segítség nem volt a csapatól... félre ne értsd: egyik tagtól sem! Ez minden csapattagnak szól:
A promós kupára is én dobtam össze sajátból a díjazást, a bírókat, az autókázást mindenért. Még a saját csapatunkból sem mindenki adta be a nevezési díjat... így négy csapat nevezési díjával számolva elég mínuszos volt az egész... de ezt sem sokan kérdezték meg, hogy miből lett mindez fizetve! kb. 27-28 rugót költöttem ha jól emlékszem, és bejött 20??? De jó!
Jót fociztunk, ingyen? 500 Ft szerintem nem sok egy 4 meccses tornáért, amiből a nyeremény egy tálca Dreher (majdnem 5000)
Páran beadták az 500-ast... talán Sanyi, Lacika, Mama, Kaszi...?

A téli bajnokságra, 2x9 meccsre sem sok az 5000 fejenként, gondolom én. Eddig is mindenre össze kellett dobni a nevezési díjat. Amit persze a csapatpénzből vagy a sajátból megelőlegeztem. És persze Gyuri bácsi ki is fizette utólag. Így lehet, amit a pénzügyekben már elmagyaráztam, hogy mennyi pénzt tapsolunk el évente, és mennyi jön be a tagdíjakból! De ugye csapatpénz egy ideje mínuszos.
A nevezési díjakból bejövő bevétel épphogy fedezi a teremdíjat a bajnokságra, a spori díját, a díjazásokat, nyereményeket, és a szervezés költségét. Egy csapat nevezése ha kiesik, az 50000 pénz. Ha ennyi nyereség lenne is az egészen (nem ez a cél, hanem az, hogy beinduljon ez a bajnokság végre... mert ez a legnehezebb!) akkor sem hiszem, hogy azt a csapatra kellene fordítani, és nem a szervezésre. Visszaosztva egy alkalomra, ahol ott kell lennem 2-3 órát, és utána az eredményeket feltenni, arra így kb. 2700 Ft jutna. És akkor még nem jött vissza a promós kupa vesztesége sem. És mindez arra a feltételezésre alapul, hogy nyereséges az I. bajnokság, sőt 50000 plusszal zárnánk.
Ne csak akkor legyen ott a csapat mögöttem, amikor nyereséges lesz, hanem amikor be kell adni pénzeket, hogy elindulhassunk kupákra, amikor meg kell venni előre a csapatbulikra a belépőket, tombolákat, vagy a csapattelket elintézni, utánajárni, bulikra a kajákat, piákat fizetni egy-egy egyéni szponzornak köszönhetően, vagy az Egyesület részére el kellene intézni egy nyomtatást, 18 aláírást, egy ügyintézést a Bíróságon, csak hogy működjön és beinduljon végre... Persze utána gondolom már jó lenne az Egyesület is, ha már kész lenne és eltelne mondjuk 3 év, és valakik mondjuk küldenék az 1 %-okat... nekünk már csak elkölteni kellene a nagy lóvékat...
csak addig hát igen sokat kell vele dolgozni, kaparni, küzdeni, hogy összejöjjön akár 1 hónap alatt csak 18 aláírás, nem sok... főleg nem csapattársak és barátok közt!

No, a lényeg!

Ha valóban azt akarjuk, hogy beinduljon ez a műfüves bajnokság, akkor a legfontosabb lenne, hogy  mindenki tegyen érte, hogy legalább mint "házigazda" csapat legyünk ott a legelső sorban!!! Mindenben! A szervezésben! A nevezési határidő betartásában! A nevezési díj befizetésében! Minden meccsen időben megjelenjünk, elegendő létszámban, akár két csapatot is kiállítva!!!
Pl. Akikre számítanék: Ziki!, Ricsi!, Papa, Mama, Hami, Simi, Kicsi, Guzsi, Latykó, Kaszi, TT, Vércse, Norbi, Sebi, Sanyi, Lacika, Bátyus, Szabi, Zsolti... elnézést, ha kihagytam valakit! De ahogy számolom, ez már két csapat! És akkor nem égnénk annyira, hogy csak 8 csapat jön össze, és nem 10! Lehet, hogy még egy csapatot, ha összehoznánk, összehoznék akkor meglenne a 10 csapat, és remek téli bajnokságot szerveznénk! Szerveznék!!!

Akik eddig vannak: Treitz és Társa Bt. (2 csapat???), Hungaro Chemicals, Linox-Róth-Ker, Murafém, Alkonyi Dentál, Csillámlók,
Kérdésesek még: Fürge Nyuszi-GLT, Diana Vendéglő, Álláspont, Ervin és a Mókusok, Amatőrök, Tax-Team, LBFA

Ha minden bejön, és a fél csapatos csapatokból is össze tudok szervezni egy-egy egész csapatot, akkor a 10 csapat biztos összejön! És az tökéletes lenne így első évben, és megmutathatnánk az egész városnak, hogy igenis lehet másképp is szervezni bajnokságot... lehet profi körülmények közt amatőrként is focizni!!! És a Fürge Nyuszi szponzorálásával még ráadásul nívós nyereményeket is felmutathatok a bajnokság dicsőségére!

És ha egyszer beindul, akkor már nem lehet megállítani!
Csak kár, hogy mindig úgy érzem, hogy mindezeket, ezt a szép jövőt a csapattal egyedül én akarom elérni!

És az az igazság, hogyha akarom, el is érem!!!

No, azért fel a fejjel!

Nincs lehordva senki, csak kapjátok össze a gatyátokat, és szedjétek össze magatokat, mint csapat! Rendezzétek a csapatpénzeket, a nevezési díjat, és lássam, hogy mindenkit érdekel ez a bajnokság, az Egyesületünk, a csapat-telkünk, és akkor jogosan lehet majd a terülj-terülj asztalkámhoz odajönni, és élvezni mindezek gyümölcsét! (lsd.: dicsőség, büszkeség, ingyen foci lehetőség igényes körülmények közt, 1%-okból és pályázatokból adódó nyereségek, csapatbulik-baráti összejövetelek-főzések a csapat-telken, stb.)

Megint csak: Uff! pirat

Ja, és a tagdíjakat, tartozásokat nem nekem kellene beszedni, hanem az embereknek érezniük, hogy be kell adniuk! Mikor jutunk már el idáig?
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzomb. Nov. 09 2013, 11:38

kicsi! amióta szervezed ezt a bajnokságot kb fél éve azota mindenki ugy tudja hogy nekünk nem kell fizetni mivel mi szervezzük nem jött szóba soha hogy ezt is nekünk kell öszedobnik.Viszont igen itt az év vége a tagdijat meg mindenki fizesse be.Ja és itt a lehetöséged hogy aki nem rendezi az nem játszik addig tudod nekem is és a másiknak is 5000ft került senki sem szeretne a másik helyett fizetni ez ugye megérted senkivel ne kivételezz aki nem fizetett az nem játszik év végéig már csak 1 hónap van igy talán sikerül beszedned a tagdijat.ui ha valaki nem fizeti be év végéig akkor szeretném én is visszakérni semmivel nem különbözöm a másiktól
Vissza az elejére Go down
Czigány11
csatár
Czigány11


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Dec. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Putri

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyPént. Nov. 08 2013, 09:43

Ma találkozni fogok Kicsivel és a Dénessel is és lerendezem a 800-at is.puszcsi
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyPént. Nov. 08 2013, 09:25

A nevezés miatt még senki nem kérdezett, és nem jött oda hozzám, hogy mennyit kell beadni fejenként a téli-bajnokságra. 10 csapat esetén 50 ezer lesz a nevezés... akkor egy fő mennyi lesz?

A Milan kupára úgy tudom mindenki beadta a fejenkénti 800 pénzt Guzsinak, kivéve Norbit!

A szept. 14-i promóciós kupára sem adta oda mindenki a nevezési díjat, pedig nem volt túl sok... ha jól emlékszem, 500 pénz volt/fő. Kérem aki még nem rendezte, az tegye meg mielőbb nálam személyesen, így két hónap után. Voltak vendég játékosok is, gondolom az is az én dolgom lesz, hogy utánuk is én járjak, hogy ki adta be- és ki nem...

November van... gondolom a csapatpénz és a tartozások befizetése már csak költői kérdés lesz továbbra is!?!

Szép őszünk van, nem?cheers 
Vissza az elejére Go down
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 07 2013, 13:44

16-án nem leszek...
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzer. Nov. 06 2013, 13:34

a téli bajnokság egy hét késéssel, tehát jövő hét szombaton, 16-án indul
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyKedd Okt. 29 2013, 16:25

Ha vannak infók, jöhetnek?

Hány csapat lesz, mikor játszunk stb

Megosztható anyag a neten?
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
mama
csatár
mama


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2008. Mar. 02.

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: :)   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 12 2013, 08:08

Szerintem is jó lenne!
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzer. Szept. 11 2013, 16:53

eddig úgy néz ki, hogy a helyszínen dől el minden, sokan pénteken ednak választ, úgyhogy reggel 9:30-kor sorsolás!!! Utána 10-től meccsek... azt el tudom intézni, hogy minél később kezdjünk... De szerintem érdemes akár két csapattal is indulnunk, pl.:
papa, mama, hami, simi, kicsi, guzsi, latykó, kaszi, hencegő, tt, csacsa, vércse, norbi, sanyi, sebi, ciki, ricsi, tibi, sanya, krapi, szunyi, pici, rája, korep, szabi, arató... stb. azaz kb. 26 fő, vagyis kb. 4 csapat... Smile

rendeer
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptySzer. Szept. 11 2013, 10:34

Kicsi!

Ha kialakult a résztvevő csapatok száma és eldőlt, hogy mi mikor kezdünk, írd majd be. (szombati kupa)

Köszi.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyKedd Szept. 10 2013, 07:38

A Téli bajnokság részletei:

Szeretettel várjuk kispályás csapatod az I. pécsi bajnokságra, ami kulturált körülmények közt, egészséges környezetben a fő szponzorunk: a PÉCSI SPORTOLDA által üzemeltetett FIFA 3 csillagos műfüves fedett csarnokba rendezünk 2013. november és 2014. március közt szombati rendszerességgel.
A bajnokság fő célja, hogy igényes körülmények közt, baráti légkörben töltsük el a téli amatőr kispályás szezont Veletek, a legsportszerűbb szellemben megküzdve a vándorkupáért, és a további nyereményekért, melyet a FÜRGE NYUSZI FOCIVILÁG ajánlott fel.

I. PÉCSI MŰFÜVES TÉLI-BAJNOKSÁG
2013. november - 2014. március

Helyszín: 7630 Pécs, Ditz-malom u. 26.
Időpont: szombati napokon /a nevezett csapatlétszámtól függően akár egész nap/
Nevezési határidő: 2013. október 20.
Nevezési díj: 60.000,- Huf/csapat/téli szezon: oda-viszza vágó
Díjazás:
Bajnok csapat: vándor-kupa
1-3. hely: kupa + sportfelszerelés
Minden csapat: oklevél
Különdíjak: legsportszerűbb csapat, gólkirály, legjobb kapus
Szabályok: szokásos kispályás szabályok, a csarnokra vonatkozó házirenddel kiegészítve!
Játékosok: 18 év feletti amatőrök (NB-s játékosok nem szerepelhetnek)
Játékidő: 2x14 perc
Pontozás: GY-3, D-1, V-0 pont
Játékvezető: szent, és sérthetetlen

A részletes szabályzatot a nevezési határidő végéig közzétesszük, addig is várjuk véleményetek, hozzászólásotok akár a szabályokkal kapcsolatban is.
A kupa alatt, és után szabad-foglalkozás a büfében, ahol a kivetítőn folyamatos sportműsorral szórakoztatjuk a nagyérdeműt.

Elérhetőség:
Korpa Roland /szervező/ +36/30/512-7188
www.sportolda.hu
www.furgenyuszi.hu
Keress a facebookon: kiscsapat pécs
Sok-sportsikert!
king
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyHétf. Szept. 09 2013, 19:30

"Sziasztok Sporttársak!

A szeptember 14. szombati promóciós-kupa részletei:

A promóciós kupa fő célja, hogy megismertessük Veletek, az egyik fő szponzorunk: a Sportolda kitűnő színvonalú fedett műfüves pécsi csarnokát, és kedvet kapjatok a téli bajnoksághoz. Meglehet, hogy már sokan ismeritek, edzettetek itt, vagy épp termet béreltetek az emeleten, de ez lesz az első alkalom Pécsett, hogy valóban megfelelő körülmények közt egy egész telet átívelő bajnokságban vehetünk részt, szombati rendszerességgel. Időjárási és pályaminőségi körülményektől függetlenül, egészséges környezetben.

Szeptember 14. Szombat - kedvcsináló promóciós-kupa
Találkozó (Pécs, Ditz-malom u. 26.) 9:30 - sorsolás
10:00 - kezdés
18:00 - kupadöntő
18:45 - eredményhirdetés
19:00 - vége

A kupa alatt, és után szabad-foglalkozás a büfében, ahol a kivetítőn folyamatos sportműsorral szórakoztatjuk a nagyérdeműt.

Nevezés péntek 13-ig!
Nevezési díj (terembérleti díj): 5.000,- Huf/csapat
Díjazás:
1-3. Hely: 1-1 tálca Ser
Legsportszerűbb csapat, Gólkirály, Legjobb kapus: 1-1 Pezsgő
Minden csapat: oklevél
Szabályok: szokásos kispályás szabályok, a csarnokra vonatkozó házirenddel kiegészítve!
Játékosok: 18 év feletti amatőrök (NB-s játékosok nem szerepelhetnek)
Játékidő: 2x14 perc
Pontozás: GY-3, D-1, V-0 pont
Játékvezető: szent, és sérthetetlen
Minden más kérdést a helyszínen 9:30-tól tisztázzuk.

Sok-sportsikert!"

king


A hozzászólást kicsi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 10 2013, 08:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Rikardo01
kapus
Rikardo01


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2012. Sep. 03.
Age : 40

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Szept. 01 2013, 18:14

Szerintem ez nem okoz túl nagy gondot, a mostani teljesítményünkel Smile
Meg amúgy is szerintem erős ez a szuperliga nekünk:)

kicsi írta:
A fürge nyuszi is szponzor lesz, azaz a csapatuk is jön elvileg...
A támogatás formájáról még nem tárgyaltunk! Lehet, hogy a bajnokság nevében is benne lesznek.
És szuperligás csapatokat nem is igazán szeretnék hívni...
Úgyhogy lehet hogy mégis ki kell esnünk majd év végére, hogy "ne érje szó a ház elejét"... de csak ezért!
pirat 
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Szept. 01 2013, 11:04

Mi a helyzet a jövő heti kupával?

Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 EmptyVas. Aug. 11 2013, 10:47

A fürge nyuszi is szponzor lesz, azaz a csapatuk is jön elvileg...
A támogatás formájáról még nem tárgyaltunk! Lehet, hogy a bajnokság nevében is benne lesznek.
És szuperligás csapatokat nem is igazán szeretnék hívni...
Úgyhogy lehet hogy mégis ki kell esnünk majd év végére, hogy "ne érje szó a ház elejét"... de csak ezért!
pirat 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG   I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
I. TÉLI MŰFÜVES BAJNOKSÁG
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: I. Téli műfüves bajnokság-
Ugrás: