kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Csütörtöki edzés

Go down 
+7
T.T.
Beck
Hami
kicsi
Guzsi
gojo
kingdino
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 27 2008, 00:34

én menni fogok és most tényleg. remélem nem marad el... Laughing Laughing akkor jót fogok röhögni.

ja ha valakinek majd lesz infoja arról, hogy megleszünk e, azok közül akiknek van nete, akkor írja már fel ide. akkor nem kellene telóznom. mondjuk nem valami nagy gyaloglás belátom...de akkor is...
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyKedd Feb. 26 2008, 23:56

lassan lehet nevezni a focira..csak hogy tudjuk hány ember kell pluszba. én megyek az tuti.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 21 2008, 18:21

A focira én sem érek oda, mert 6-ig meló van. Majd Gömböcben találkozunk (aki jön).

Kicsi: én sem értem miért ide írtad. Ez a fórum a csütörtöki edzésről szól, nem a szerdairól. Főleg azért, mert szerdai nincs is. pig
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 21 2008, 18:06

Nem leszek ma edzésen. Négy napja hanyagolom a Dórit a foci miatt, nem mertem a mai találkozót is lemondani. No

Helyette szobabiciklizek egyet bounce
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 20 2008, 23:33

nem is ide akartam ezt írni!
Ide azt akartam, hogy én a holnapi edzésen már ma voltam... és senki nem volt ott!!!
Szégyeljétek magatokat. Very Happy
Igaz, kicsit késtem is, ahogy holnap is fogok, mert munkából jövök.
A lényeg, hogy holnap találkozunk...
Miért mondják mások, hogy vakon vagyok?!?
Na mindegy.

üdv: SZTIVI
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 20 2008, 23:22

üdv mindekinek
bent vagyok a rendszerben!!! méghogy vírusírtó... Twisted Evil méghogy magasszintű többszörös szűrés... Twisted Evil
nevetnem kell Laughing Laughing Laughing
Itt vagyok, bejutottam, és higgyétek el, többet fogok ártani, mint bármelyik vírus. Twisted Evil
Sőt, még a moderátor is tehet egy szivességet...
nos, tőle azt kérném, khm... hogy legyen olyan kedves és aranyos, és adjon a részemre mindenfajta jogot a hozzáférésekhez, letíltásokhoz, és minden-minden-mindenhez. Rolling Eyes lehet?!? Shocked

azt persze...majd ha fagy...neked itt csak kötelességeid lesznek, jogaid biztosan nem...Laughing

Ígérem, nem csinálok semmi rosszat... de nemám Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 20 2008, 18:19

na remélem most már sikerül leérnem nekem is...bár ígérni megint nem tudok semmit...ha megyek akkor pénzt viszek...
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 20 2008, 15:48

holnap edzés és pénzcsapolás!
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyPént. Feb. 15 2008, 01:13

hát én megint nem értem oda, de mindenkit boldogítson a tény, hogy így sikerült befejeznem a dologi jogot és nem tolódik holnapra át egy tételem sem... Shocked gondolom ez sokaknak nem nagy öröm de nekem elég nagy eredmény... Mad azért remélem jövő héten már tényleg odaérek. bár megígérni nem tudom. viszont két múlva már biztosan! Smile
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 14 2008, 23:38

Jó volt a mai edzés, csak kicsit éreztem a négynapos semmittevős wellnesst drunken

20 perc után elfáradtam, ráadásul a bokám sem a legjobb formáját hozta.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 14 2008, 17:44

még nem döntöttem el...sajnos megint el vagyok maradva a tanulással és két hét múlva államvizsga...szal lehet a mait is me a jövő hetit is ki kell hagynom. pont kettétöri a napom, abban az időben amikor a legtöbbet tudok tanulni...hiába készülök rá, hogy aznap elöbb kezdem, mert soha nem sikerül...ma sem sikerült... Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 14 2008, 13:55

este jössz gojó?
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 13 2008, 01:32

Idézet :
Akinek nincs internete az rohadjon meg, vagy telefonáljon!

te! ezen csúnyán 10 percig röhögtem!!!! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 EmptySzer. Feb. 13 2008, 00:14

Ide jöhet minden az edzésről (jövök, nem jövök, esetleges ellenfél, pénz, ötletek, stb). Akinek nincs internete az rohadjon meg, vagy telefonáljon!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csütörtöki edzés - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csütörtöki edzés
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: Kuka-
Ugrás: