kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Csütörtöki edzés

Go down 
+7
T.T.
Beck
Hami
kicsi
Guzsi
gojo
kingdino
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Feb. 12 2010, 01:42

összejött 12.000 azaz tizenkétezer forint a teremre a mai este.

beadták:

csacsa
guzsi
latykó
papa
mama
gojo

nem adták be de igazolt hiányzás miatt ez érthető:

kicsi
TT
Vér

tudom, hogy mindenki olvassa a fórumot, ezért kérem, hogy hozzátok be szombaton, hogy ki tudjuk fizetni.

természetesen lehet még olyan személy ezeken felül is aki fizethetne, de nekem ti jutottatok eszembe, mint stabil tagok.

ahogy látszik aki eddig beadta az 2000 forintot adott be. a maradék 3 ember is jó lenne ha ennyit tudna beadni, de legalább 1500 at mindenképpen. a fennmaradó összeg sorsáról késöbb lehet döteni. a csacsa pl. már eleve vagy 2000-4000 forinttal többet adott eddig a csütörtöki edzésre mint más.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 11 2010, 10:47

én pedig valszeg késni fogok pár percet, de úgy tervezem, hogy megyek.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 11 2010, 10:27

lehet hogy a mai edzést skippelem betegség miatt. lóvét mikor kell beadni?
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14 2010, 18:04

Jó lenne, ha hozná a pénzt a tornára, aki ígérte. szeretném ma befizetni a Csofémnek.

Aki esetleg nem tud jönni, küldje el valakivel a lét. Köszi
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14 2010, 17:07

biztos sokan leszünk, mert sokan ma hozzák a lóvét, nem? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14 2010, 16:49

dunno ... szntem gyere ha tudsz, sokan tuti nem leszünk Basketball


kingdino írta:
hányan leszünk ma? (Lackó beteg, nem jön)
ha kevesen, akkor megpróbálok ellógni melóhelyről Embarassed
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 14 2010, 16:18

hányan leszünk ma? (Lackó beteg, nem jön)
ha kevesen, akkor megpróbálok ellógni melóhelyről Embarassed
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyKedd Jan. 12 2010, 23:28

beadta: gojó,mama,guzsi,papa,lackó,én
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 16:05

renndben bár mikor itthon vagyok mivel tp vok ezért hivjon tel és egyeztetünk és rendezném az anyagiakat kupa +edzés tel.szám 06-30-292-0330
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 12:22

T.T.

Annyi lenne a feladat, hogy eljuttasd Csacsának a kupát, ő gravíroztatja rá a nevünket.

Köszi
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 09:58

mi nem vagyunk rágravirozva egy éve itt van nálam kics monta vigyem haza azota itt van
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 12:29

és mi rákerültünk? vagy még most kell nekiállni intézni? mert akkor jó lenne, nehogymár lemaradjunk róla!
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 11:35

csacsa tudom hogy van nálad mivel eggyüt fényképezkedtünk tavaly és nálad az van amit meg is tarthatunk nálam pedig az a nagyon nagy amire gravirozva lettek az addigi bajnokok na mindegy sok sikert ma
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 19:40

vagy kapunk egy harmadikat is... Laughing

kapust mindenképpen kellene szerezni edzésre, mert nem jó ez így, hogy valaki közülünk áll be. megjegyzem akiket most hívtunk, azok egészen pofásan teljesítettek, pedig nem gondoltam, hogy így lesz. más kérdés, hogy azt sem tudjuk kik voltak ugye, mert ott szedtük össze őket... Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 19:16

az fasza, akkor ha most megnyerjük akkor a végleg a miénk...
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 18:04

TT: az király, mert nálam is van egy csofém kupa Smile

Csütörtökre viszont keressünk egy fix kapust (akár csapaton belül is beállhat vk. aki érez affinitást, csak legyen meg a létszám), ha a Cikinek soha nem lesz jó...
Vissza az elejére Go down
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 16:38

Én mondtam is és írtam is a Kicsinek, hogy nekem ez az időpont nem jó...
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 15:29

ja és a csütörtöki edzés jó lesz nekem mindig csak még ell kell telni 2 hétnek hogy helyrejöjjön a kezem
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 15:27

csacsa nálam van a csofém kupa mivel a vándorkupára gondolnak és nincs rágravirozva a mi nevünk
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 13:46

A csofém kupa nálam van, nincs rágravírozva a név és dátum. Ha kell elintézem.

Ami a csütörtöki edzést illeti valamit találjunk ki. Akinek anyagi gondot jelent és e miatt nem jönne az jelezze mert akkor páran bedobunk picit többet, de akkor jöjjön el, akinek totál rossz az időpont és nem tud soha jönni az szóljon, hogy ne számoljunk vele és az edzésekre hívunk mást, hogy meglegyünk. De tényleg ne égessük már magunkat...
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 11:45

nekem még mindig gipszben a kezem tehát jövö héten se jövök meg azutáni héten se
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 00:48

én a jövő héten is dolgozni fogok, szóval ismét nem fogok tudni menni.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 00:32

na, hát köszi a csa-nak, hogy ott voltak, a pat-rész meg hánnya le magát álmában!

ja és jövő héten nyugodtan jöjjön mindenki, mert már befizettük a pénzt! köszönjétek meg a csacsának!
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07 2010, 20:52

végre edzés, és akkor az ilyen veszélyes elemek, mint a guzsi felír egy rossz időpontot, hogy a még hezitálókat elijessze!!! hát mit érdemel az ilyen ember??? Laughing Laughing Laughing

9 től 10 ig leszünk?

mondjuk 9 től 8 ig nehezen is lennénk...
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07 2010, 20:05

Azt hiszem a héten ideje lesz összedobni a Csofém kupa nevezési díját Guzsinak, tudjátok, mint címvédők indulunk, ha indulunk!
Kinél van a kupa? nézze meg, hogy rágravíroztattuk-e a csapatnevet és a dátumot, vagy sem, mert azt is el kell intézni addig.

Ui.: Mamának átadtam az összes kupát, ami nálam volt eddig a csapattól. Mindenki döntse el, mi legyen velük, egyezzünk meg valamiben, amit mindenki elfogad, és legyen úgy! Vagy egy helyen mindíg, vagy váltogatva a házigazdát, de egyben az összes, vagy mindenkinél legyen egy-egy külön-külön!

Az én javaslatom, hogy mindenképp egy helyen legyenek, mindenki bármikor láthassa, és ha újra szponzornál lennének, akkor csak úgy, hogy kiteszi és bármikor elhozhatjuk az összeset!

Hogy mi legyen, döntsük el.

Ha külön lennének mindenkinél, akkor én csak egyre tartanék igényt: a legelső harmadosztályú városi kupánkra...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csütörtöki edzés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csütörtöki edzés   Csütörtöki edzés - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csütörtöki edzés
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: Kuka-
Ugrás: