kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tavaszköszöntő (Generátor) kupa

Go down 
+7
PétAIR
Beck
T.T.
Latykó
kingdino
Guzsi
kicsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptySzomb. Márc. 27 2010, 12:01

Latykó, Guzsi, Gojó, Mama, TT, Kicsi, Én, Cigányok(?)
ez legalább 7
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptySzomb. Márc. 27 2010, 11:04

vagy hatan Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptySzomb. Márc. 27 2010, 01:29

tehát 5en leszünk?Smile
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 26 2010, 22:53

jövök
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 26 2010, 20:03

én
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 26 2010, 19:59

én
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 26 2010, 19:56

én
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 26 2010, 19:31

utolsó meccsünk, ki tud jönni?
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 19 2010, 19:58

Akkor eddig: Papa, TT, Gojó, én, Norbi, Vércse
gondolom, hogy jön: Guzsi, Mama
Kicsi?
Kapus: Latykó
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 19 2010, 19:13

ciki:
kár beírnod, veled már nem számolunk! Surprised Wink

mellesleg én is megyek.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyPént. Márc. 19 2010, 14:19

Én most sem tudok menni...
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyCsüt. Márc. 18 2010, 22:26

én is tudok jönni
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyCsüt. Márc. 18 2010, 21:56

akkor már 2en vagyunk, majdnem a fele a múlthetinek lol!

kingdino írta:
én tudok
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyCsüt. Márc. 18 2010, 21:38

én tudok
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyCsüt. Márc. 18 2010, 21:22

Szombaton játszunk, ki tud jönni ?
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptySzer. Márc. 17 2010, 10:10

Grat a 4-4-hez ennyien jó eredmény.
amint tudok segíteni jelzem, és ha szükség lesz rám jövök.
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 22:57

milyen jó, hogy ennyi embert megmozgat ez az egész "kiscsapat"

Pedig tudnotok kell, hogy ez csak a jéghegy csúcsa... ugyanis mindenkinek van véleménye az tuti! Még a szurkolóinknak is, őket is meg lehetne hallgatni, mert kívűlről ők is látják, mennyi minden változik és mik a problémáink. És ez is azt bizonyítja, hogy ne alapozzatok a Fórumra, hisz a legtöbb játékosunk véleményét nem is láttuk még.

Az meg nem megoldás, hogy pár ember egymásnak irogat és felveszi a kesztyűt a "csapat" nevében, ez tévedés, mert nem ők a "csapat" hanem mi mindannyian, és sokan azt sem tudják mi folyik itt... lehet hogy páran elirogattok itt, de a következő meccsen más már nem fog tudni róla, hogy ki miért fúj a másikra.
Mindezt mindannyian kellene megoldanunk a való világban, és nem egy virtuális oldalon. És ha valakinek mondanivalója van, akkor azt mondja a csapatnak, ha leszúrni akarunk valakit, azt is egymás előtt kéne tenni, és ha valaki elnézést akar kérni a többiektől, akkor azt is az egész csapat előtt kell tenni!!! Ezt jegyezzétek meg.

további jó fórumozást

kicsi szólt - uff
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 22:43

Csak egy hozzászólás!

A Fórum egy nagy rakás kaki.
Arra jó, hogy sok adatot, véleményt és eredményt össze lehet gyűjteni... valóban nem rossz.

Na de...
Amikor nem volt fórum, akkor is pontosan tudtuk, hogy kivel mi van, ki tud jönni, ki sérült, ki dolgozik, ki nem érr rá épp meccsre...
(pontosítok, tudtam róla)
Ami persze igaz, rengeteg telefon költséget, meg "valóságos" beszélgetést spórol meg a Fórum.

De igazából nem így kellene hogy működjön!!!

Tudnunk kéne egymásról, beszélgetni kéne egymással, és felhívni egymást ha kell... régen ez nem volt probléma.
Ez a Fórum akkor lenne a leghatékonyabb, ha csak kiegészítené a valódi kommunikációnkat. És nem mindenki nézi folyamatosan a Fórumot, főleg nem mindenki ír is rá. (én sem) Úgyhogy a Fórumra szerintem senki ne hivatkozzon.

Amire még jó lenne a fórum, hogy összegezné az eddigi eredményeinket, meccseinket, statisztikákat készítenénk, és főleg rengeteg képanyagot tennénk fel a csapatról, mérkőzésekről, szurkolói-baráti társaságunkról, és önmagunkról... hogy még személyesebb legyen az egész, és mindenki magáénak érezze...
ahogy a csapatot is kéne!!!

Zárójelben: régen nem kellettek még ezek a képek sem, sem a meccsekrők, sem a bulikról, semmiről, és mégis tudtunk mindenről, egymásról, mert átéltünk együtt mindent... mostanában eléggé szétestünk... úgy kb. 1-2 éve! Zárójel bezárva.

Ja, mégegy dolog: én még soha nem ígérkeztem el úgy kupára, hogy ütközött volna a kiscsapattal... az az első, ez nem kérdés... nincs kérdés. Ha van, az már rég baj.
Olyan valóban volt, hogy nem száltam be amikor 9-10-11-es voltunk, de legalább több jutott másnak, és szívesen háttérbe húzódtam, ha kell, de nem kihúztam magam az egész alól, mielőtt félreértés lenne.

Ui.:
Gojó, az edzésekkel még keményebben kellett volna fellépni, mert így valóban csak két hónapig "szenvedtünk", nem úgy mint rég, egész télen... de a hiba megint bennem volt, mert őszintén nem kellett volna elintézni még ezt sem, csak rábeszéltek, de két hét után már megbántam!
És a pénzzel is ha igazán határozottak lennénk, akkor hidd el, most sem indultunk volna egész télen és egész 2010-ben sehol és PONT
Vissza az elejére Go down
Hami
középpályás
Hami


Hozzászólások száma : 730
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 43
Tartózkodási hely : Manchester

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 21:08

Valóban nem ragozni kell, hanem megbeszélni és szálljon mindenki magába. Persze, akinek nem inge
az ne is vegye magára.

Oké tök jó, h elmentek másik csapattal is kupára. Tényleg frankó azonban felmerül pár kérdés.
Mondtátok, h 2009-ben tudtátok, h mentek. Akkor miért nem előbb jeleztétek nekünk, h nem jöttök?
Mert nem mind1, h két héttel v két nappal szóltok előtte. Pl a héten lehet el tudtam volna intézni, h
ne menjek be hétvégén melózni és így velem már csere nélkül ki tudtunk volna állni 5+1-ben.

Másik. Ott mennyi cserétek volt? Mennyi ideig tartott a kupa? Lehet, h ha később csatlakoztok hozzájuk, akkor se lett volna semmi gond, mert még rajtatok kívül is volt két csere? Bele se megyek, h leírjam számszerűen mennyi időt is vett volna el a kupából ez a meccs....

Hányszor voltatok a Generátor kupán? Sok cserénk volt v csak 2-3? Mert, ha rendszeresen csak 2-3, akkor már jó előre tudhattátok azt is, h ha elmentek a kupára egy másik csapattal, akkor valószínű nem leszünk meg.

Jó lenne azt is MINDENKINEK tudomásul venni és nem elfelejteni, h minden befizetésnek van egy határideje. Generátornak, a városinak és minden kupának. A számolás miatt nagy segítség lenne, ha MINDENKI jelezné időben, h be tudja adni azt az 1000-2000 Ft-ot v többet. Nem az a lényeg, h ki tudja beadni, hanem az h időben összejöjjön a pénz. Ennek bebiztosítására lenne a havi 500Ft, ami lehetőleg havonta kellene beadni (legyen mondjuk minden hónap 3-dik csütörtöke), mert akár ez a pénz is fedezni tudná a váratlan kiadásunkat. És valljuk be őszintén ez nem pénz. Akinek nincs havi jövedelme az is elkölt ennél sokkal több pénzt havonta másra. Persze csak rangsorolni kell kinek mi a fontosabb ill. h be akarom e adni v sem? És ráadásul ezt könnyebb megjegyezni mivel ez havi rendszerességgel történne így nem azon kellene törni a fejünket, h miről is volt szó tavaly...

Mit gondoltok, meg tudjuk beszélni, h ez a pénz mindig összejöjjön mindenkitől?

Jah TT! Menj el a kupára! Mivel még sok idő van vissza kíváncsi vok mit fognak tenni, ha mondjuk a kupa előtti napon tudod meg h dolgoznod kell (v még váratlanabb esemény pl egy sérülés) és nem tudsz elmenni. Lehet, h akkor ők se mennek, mert nem lesznek meg v jöhet bármi de te elmész mert megígérted?
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 20:49

szerintem is


kingdino írta:
Guzsinak igaza van, fölösleges tovább ragozni.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 17:33

Guzsinak igaza van, fölösleges tovább ragozni.
Vissza az elejére Go down
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 12:24

gólyó mintha ugy érezném bármit ir bárki igazad csak neked van akkor hozzád fordulok segitségért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!segits május 22 elhivtak egy kupára focizni??????????????????????????????mostani idö szerint nincs meccsünk mit mondjak ha megigérem hogy elmegyek akkor szeretnék elmenni nem akarok segget csinálni a számból de mi történik májusba kitaláljuk hogy 22 én a kiscsapat focizni megy melyik az elsö csapat és most mit tegyek nekem választ kéne adnom kérlek segits elöre is kösszönettel??????????????????
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 01:00

Basszameg a meccseken lenne bennetek ennyi energia, mint itt a fórumon. Nem kéne annyit ordibálnom, hogy tapossuk ki az ellenfelek belét és lépjünk oda nekik néha.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyHétf. Márc. 15 2010, 00:17

na akkor TT nézzük csak hogyan is van ez:

te magad is pontosan jól tudod, hogy egy meccs miatt nem 40 percet kellett volna kihagynom, hanem annál sokkal többet. az egész délelőttöm elment volna, ami tudom, hogy neked nem számít sokat, de majd akkor reklamálj ha egyszer államvizsgáztál a jogon. aki nem csinálta fogalma sincs róla, hogy az milyen. nem sajnáltatni akarom magam, csak a tényeket írom le.

de ami ennél is fontosabb nem a kiesett időtől féltem a legjobban, hanem attól, hogy megsérülök. többször voltam már kórházba a foci miatt, legutóbb éppen vizsgaidőszakban a vesém miatt (azon is ment el vizsgám, de nem emlékszem, hogy sírtam volna miatt nektek, vagy vártam volna köszönetet miatta), még többször volt agyrázkódásom. felelőtlenség lett volna részemről életem egyik legfontosabb pillanatát kockáztatni a tesz miatt. megjegyzem megtettem miattatok többször, azokra persze nem emlékszel... örülök, hogy neked ez igazoltatlan hiányzásnak számít, kérdezz meg akárkit a csapatban nem ezt fogja rá válaszolni. nyugodtan írd fel azok nevét akik neked adnak igazat ebben!

nekem pusztán az életem múlott azon a vizsgán. nem fogok elnézést kérni azért, mert úgy döntöttem, hogy inkább a biztonságot választom. bármikor így fogok dönteni a jövőben is.

és igen tudom milyen érzés 3+1 ben játszani, mert a bajnokokon nyomtam ugyanígy a forza yellows ellen és NYERTÜNK. pedig a forza akkor éppen szuperligás volt. de mondjuk említhetném azt is amikor az első osztályban szarrá verettük magunkat az éppen aktuális bajnokkal, mert ti orfűn voltatok vagy hol a frászban. és akkor már nem is beszélek azokról a dolgokról, hogy ki milyen állapotban érkezik meccsre...kíváncsi vagyok hányszor volt olyan, hogy részegen jöttem meccsre.

és igen, én a meccs elején azt mondtam, hogy ha nem vagyunk meg akkor nem vagyok hajlandó kiálllni. és nagy marha voltam, hogy mégis vállaltam. haza kellett volna mennem a picsába. akkor legalább érteném, hogy milyen jogon baszogatsz emiatt.

egyébként pusztán azért játszottam mégis le a meccset, mert az ellenfél sem volt meg. csak mikor letettük a labdát a kezdőkörben akkor megérkezett a 6. emberük. akkor már nyilván nem akartam lemenni a pályáról. mondjuk nem látom, hogy milyen jogon is kéred ezt rajtam számon, gondolom nem erkölcsi alapon, mert az ingatag lenne egy kicsit.

jah és már most szólok, hogy valószínűleg májusban megint "igazolatlanul" leszek távol, mert megint egy apró szar kis vizsgám lesz.

asszem öreg vagyok én már ehhez...


A hozzászólást gojo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 15 2010, 02:16-kor.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa EmptyVas. Márc. 14 2010, 19:29

szerintem megértették elsőre is, és egy kicsit jobb kommunikációval meg lehetett volna oldani tegnapi létszámgondot. engem még mindig jobban bánt, hogy tegnap 4en majdnem megcsináltuk... és papának igaza van, hogy azok közül, akik nem voltak ott mindenki használja a fórumot.
ja és az Imrétől vonjunk le 3 pontot mert ott volt a nézőtéren, de nem állt be védeni:)

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tavaszköszöntő (Generátor) kupa
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: kupák-
Ugrás: