kiscsapat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kiscsapat

kispályás csapatunk mindennapjai
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tavaszköszöntő (Generátor) kupa

Go down 
+7
PétAIR
Beck
T.T.
Latykó
kingdino
Guzsi
kicsi
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 18:43

tudod milyen érzés volt 4 en rohangálni a pályán? ezt a kérdést épp te teszed fel golyó ha jól emlékszem páran tudjuk igazolni mikor hagytál minket pont te szarban ha kiváncsi vagy leirom 2008 bajnokok tornája megas tesz néven volt feltüntetve a mérközés 4 +1 ben játszottunk nem egy álláspont hanem egy tesz ellen igazoltan voltak távol az emberek kivéve egy embert téged gólyó fel is hivtunk mert guzsi meghuzodott az elsö percben tehát 3+1 re morzsolotunk te azt válaszoltad amit ha jol hallotam tegnap se volt kedved játszani hát mi végik szenvedtük 3+1 meg egy sérültel jua és a viktor volt a kapusunk és megköszönte jó értelembe hogy védhetett egy ilyen küzdös csapatba mint a mienk TUDOD MILYEN ÉRZÉS 3+1 BEN JÁTSZANI MEG EGY SÉRÜLTEL TESZ ELLEN???????????????????válaszod neked az volt nem jövök le mert nincs értelme inkább tanulok megértem hogy tanulnod kell 40 percröl szolt az egész lent a nevelési központba 15 percre gyalog az eredmény 4-2 lett természetesen nem a mi javunkra és megtapsoltak minket mert végig küzdöttük a meccset
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 18:15

ragyogó szám, profi koreográfiával és háttérmunkával. önkritikát gyakorolva kétszer megnéztem egymás után schlossgoldot szopogatva közben pig

Beck írta:
azt hiszem példás büntetés azoknak, akik nem jöttek el tegnap, hogy ezt a számot végig hallgassák:

és szerintem kiba jól nyomtuk tegnap, pici szerencsénk van, még így is kitömjük őket.
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 18:03

2 dolog volt, ami miatt elmentem a kupára: az első, amit már leírtam, hogy amikor hívtak szó sem volt generátorról, vagy bármi másról, tudtam, hogy a bajnokok tornája nem tart már. talán akkor meg kellett volna kérdeznem, hogy március 13-án lesz-e meccsünk? azt hiszem teljesen fölösleges lett volna, mert nyilván senki sem tudta volna. örültem, hogy lesz lehetőségem a városi előtt is még focizni és természetesen igent mondtam.
a másik dolog, pedig amit már szintén leírtam, senki nem írt, hogy ne jönne, pedig ez eddig működött itt a fórumon. tudom, hogy a csapat 90%-a használja a fórumot és a heti (nem)hozzászólások arra engedtek következtetni, hogy simán meglesz a létszám.

emellett megértem, hogy az emberek ki voltak akadva a létszám és a tény miatt, hogy "nem vagyunk meg ők meg máshol fociznak", viszont nem igazán értem mit kellett volna tennem. mindenkit felhívni, hogy jön-e? legközelebb ha elhív egy csapat kupára és jó előre szól, mit csináljak?
hiányzásomat így nem tudom szarban hagyásnak tekinteni.


A hozzászólást kingdino összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 14 2010, 18:15-kor.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 17:15

azt hiszem ha elpoénkodod, nem fogják megérteni, hogy mennyire voltunk kiakadva...
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 17:11

azt hiszem példás büntetés azoknak, akik nem jöttek el tegnap, hogy ezt a számot végig hallgassák:


és szerintem kiba jól nyomtuk tegnap, pici szerencsénk van, még így is kitömjük őket.
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 17:04

engem, hogy őszinte legyek, nem igazán az eredmény érdekel. egyrészt simán meg tudjuk verni a csofémet, és meg tudjuk nyerni ezt a kupát, másrészt ki nem szarja le ha csak 2. ak leszünk? nem fog összedőlni a világ, különösebben rosszul sem fogok aludni.

inkább arról van szó, hogy van egy közösség, aki nem azért van, hogy kibasszon a másikkal. tudod milyen érzés volt 4 en rohangálni a pályán egy tökutolsó álláspont ellen, hogy ne verjenek agyon minket, miközben csomóan nézték a meccset? mi van akkor ha mondjuk nem jön ki a lépés és kapunk egy 10 est? hát kurva jó lett volna.

igen, értem, hogy nem is tudtatok róla. oké, ez azt jelenti, hogy nem volt szándékos a dolog. ennek örülök. de, hogy kicsit jogász is legyek, attól még elég gondatlan volt a dolog a részetekről. én pl. biztosan megkérdeztem volna a meccs előtt, hogy ne legyen ilyen gond. most nehogymár mi legyünk még a hülyék, hogy nem mi szóltunk nektek előre, hogy ne menjetek, mert nem leszünk meg!!!!! azért az már mégiscsak vakvágány lenne...nemde? arról már nem is beszélve, hogy kíváncs vagyok akkor visszamondtátok volna e a kupát...

másrészt, hozzátenném, hogy ne úgy tűnjön, hogy csak én, meg most már a guzsi reklamál csak:

- mindenki aki ott volt, fel volt háborodva, hogy elmentetek egy másik csapat meccsére, miközben mi nem voltunk meg! mindenki! a mama, a csacsa, a norbi, a guzsi és én is! nem csak én, nem csak a guzsi.

örülök neki, hogy nem szándékosan hagytatok szarban, legalább ennyi elmondható, de attól még szarban hagytatok minket. megjegyzem máskor is volt már rá példa. akkor sem volt fair. és igen, én úgy gondolom, hogy ezért most már szólni kellett. általában én vagyok az aki kinyitja a pofáját, úgyhogy gondoltam megint itt az ideje. Smile hátha most lesz foganatja és ez máskor máshogy fog történni. ezért vagyunk egy csapat.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
T.T.
csatár
T.T.


Hozzászólások száma : 539
Join date : 2008. Feb. 22.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 14:49

teljesen igazad van golyó de én egészen tegnap estig nem tudtam hogy hányan voltunk tehát a lacko sérülésén kivül nem tudtam rajtunk kivül hogy ki lesz ott a meccsen tehát végig abban a hitben voltunk hogy megleszünk legalább 3 cserével azt meg leirta a dénes hogy 2009 ben szoltak nekünk hogy menjünk és igent montuk mivel nincs meccsünk a generátor kupárol még nem is tudtunk csak januárban minket is bánt a dolog de ott is kifizettek helyetünk kb 10 000 ft és számitottank ránk nem mondhatuk le ha meg a forumon jelezték volna ahogy eddig hogy ki jön. beszéltünk is róla a dénessel hogy egyikünk ide a másikunk oda nem tutuk hogy nem lesz meg a kiscsapat gratula az x hez hogy kevesen voltunk jövö héten nyerünk akkor még meg lehet az elsö hely
Vissza az elejére Go down
Guzsi
védő
Guzsi


Hozzászólások száma : 2325
Join date : 2008. Feb. 14.
Age : 43
Tartózkodási hely : San Siro

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 13:29

Na akkor...

Korábban tisztáztuk, hogy lehet meccsekről hiányozni, családi ok, munka, sérülés miatt.
Ellenben más fociért nem hagyjuk ki a csapat meccsét, kupáját. Tökmindegy mi az a másik foci.
Ez az elsődleges csapat, ez élvez elsőbbséget.
(Lehetnek egyedi kivételek, ha mondjuk mindenki egészséges és tudható, hogy 5 csere is lesz a meccsre)


A tegnapi döntetlennel, lecsúsztunk a második helyre, a tökutolsó Álláspont megszerezte első pontját. Ellenünk
A tabellán átvette a vezetést a Csofém, ezért a korábbiakkal ellentétben nem elég az x. Mondjuk x-re sosem játszunk.


Hétvégén kulcsfontosságú meccs ellenük, mindenképpen nyernünk kell! Mindenki jöjjön, aki nem sérült vagy nem dolgozik!

Agyonverjük őket papa 2 és T.T. 3 góljával és megnyerjük a kupát, de a jövőben a tegnapihoz hasonló ne történjen mert kurva nagy kibaszás a többiekkel.
Vissza az elejére Go down
http://www.acmilan.hu
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 12:42

az a baj, hogy előre jelezték még néhányan rajtatok kívül, hogy dolgozniuk kell, valamint rengeteg sérült van, aki szintén nem tudott jönni és nyilván nem fogja ide beírni, hogy még mindig nem tud jönni, mert nyilvánvaló.

én a meccs előtt is tudtam pontosan, hogy nem leszünk meg rendesen valószínűleg.

megértek én mindenkit, nem vagyunk mi profi focisták, csak az emberben felmegy a pumpa amikor nem először hagyják már szarban.

utólag is elnézést a lebaszásért, de most is úgy gondolom, hogy helyén volt a dolog.

nem mintha bármin is változtatna vagy mondjuk bárkit is érdekelne. eddig is így volt, eztán is így lesz. engem meg idegesít.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Márc. 14 2010, 05:10

nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a tizenegykettőhárom tagból mindössze ketten jeleztük, hogy nem jövünk, szóval nem hiszem, hogy erre kellene kihegyezni az egészet...
a körülbelüli 13 tagból kb 8-10-en használjuk aktívan a fórumot, nem gondolom, hogy pont azt kéne basztatni, aki előrejelzi, hogy ha nem tud jönni...

(minket tavaly télen (azaz 2009-ben) hívtak erre a kupára, amikor még szóba sem jött az, hogy Tavaszköszöntő kupa létezik egyáltalán, így bátran megígértük, hogy megyünk.)
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptySzomb. Márc. 13 2010, 14:00

köszönjük, hogy nem jöttetek. így sikerült négyen kiállni az álláspont ellen.

végülis behúztuk egy 4 - 4 es döntetlenre.

hogy ......... most mit gondolok, azt inkább nem írnám le. mondjuk nem is ő a hibás, ez igaz. mindenesetre gratula, ha valóban azért nem jöttetek, mert kupára kellett menni valami MÁSIK csapattal. remélem szuperligában ........ fogtok majd játszani.

mégegyszer köszi!
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 11 2010, 16:41

Ilyen nincs.

kingdino írta:
szombaton a Janival valszeg nem tudunk jönni
Vissza az elejére Go down
kingdino
középpályás
kingdino


Hozzászólások száma : 1622
Join date : 2008. Feb. 11.
Age : 44
Tartózkodási hely : Camp, Nou

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 11 2010, 01:14

szombaton a Janival valszeg nem tudunk jönni
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06 2010, 18:45

Gratulálok a csapatnak!!!

Mama, szégyeld magad a két gól miatt! És gondolom nem is lőttél gólt, mi?
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptySzomb. Márc. 06 2010, 14:46

megas 5 - 2 Diana

ezzel átvettük rendesen az első helyet. tekintettel arra, hogy a csofém állítólag döntetlent játszott a red label el.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyPént. Márc. 05 2010, 17:13

Sajna nem leszek holnap úhogy köne valaki kapuba!!!!!!Vagy a MAMA véd Very Happy
Vissza az elejére Go down
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyPént. Márc. 05 2010, 12:42

Én holnap sem tudok menni, Pesten leszek...
Vissza az elejére Go down
kicsi
csapatkapitány
kicsi


Hozzászólások száma : 744
Join date : 2008. Feb. 20.
Age : 45

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyVas. Feb. 28 2010, 11:55

kemény csatád lesz JOGÓ, készülj fel!!!

Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptySzomb. Feb. 27 2010, 02:11

hát ennyi erővel azonnal is mondhatta volna, hogy nem tud jönni. szombat nem jó. ja vasárnap lesz, az sem jó. klafa.

egyébként meg foci áprilisban is lesz. és fontos lenne, hogy legyen. amennyiben nem akarjuk akkor azt kérték, hogy legalább 3 héttel előtte szóljunk. vagyis most kell lemondani az áprilisit. de néhányan azt beszéltük, hogy nem kellene lemondani.

kivéve persze ha ez a többségnek nyűg. akkor felesleges a dolog. én is lemondhatnám minden második pénteken, mert 6 kor kell kelnem és a legnehezebb napom, mégse teszem meg. aki akar oda tud érni. ha nem akarunk, akkor meg felejtsük el. csak ugye nagyon komolyan kihat a többi meccsre is, mert nagyon látszik amikor hetente csak egy meccset játszunk és semmi más foci nincs. szerintem.
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyPént. Feb. 26 2010, 23:18

A Ciki nem tud jönni vasárnap. Kéne egy kapus, külsős vagy Lackó ?
nem úgy volt, hogy februárban lesz csak teremfoci? így is alig voltunk meg ...
Vissza az elejére Go down
gojo
védő
gojo


Hozzászólások száma : 761
Join date : 2008. Feb. 11.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyPént. Feb. 26 2010, 00:18

mindenki akit érint, légyszíves hozzon magával 1500 ft ot a márciusi terembérletre!!!!

jövő csütörtökön oda kell adnunk a pénzt!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
https://kiscsapat.hungarianforum.com
PétAIR
kapus
PétAIR


Hozzászólások száma : 466
Join date : 2008. Apr. 24.
Age : 36

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptySzer. Feb. 24 2010, 13:31

Így elvileg nekem is...
Vissza az elejére Go down
Beck
csatár
Beck


Hozzászólások száma : 1110
Join date : 2008. Feb. 17.
Age : 41
Tartózkodási hely : Old Trafford

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyKedd Feb. 23 2010, 23:09

jade, akkor jó Smile

Latykó írta:
Remélem nézitek a sorsolást,vasárnap lesz a mecs!!!!!Csabi,Ciki így sem jó?????? Laughing
Vissza az elejére Go down
Latykó
védő
Latykó


Hozzászólások száma : 160
Join date : 2010. Jan. 03.

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyKedd Feb. 23 2010, 19:59

Remélem nézitek a sorsolást,vasárnap lesz a mecs!!!!!Csabi,Ciki így sem jó?????? Laughing
Vissza az elejére Go down
Simi
kapus
Simi


Hozzászólások száma : 157
Join date : 2009. Aug. 26.
Age : 46
Tartózkodási hely : Pécs

Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 EmptyKedd Feb. 23 2010, 15:00

levettem a gipszem vasárnap, de még nekem sem az igazi Smile


PétAIR írta:
Én sem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tavaszköszöntő (Generátor) kupa   Tavaszköszöntő (Generátor) kupa - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tavaszköszöntő (Generátor) kupa
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
kiscsapat :: mérkőzések :: kupák-
Ugrás: